Pyragų dieną šventė ir Rokiškio policija (4)

Publikuota: 2019-11-06 Kategorija: Renginiai
Pyragų dieną šventė ir Rokiškio policija
Jolitos Baltrūnienės nuotr. / Pyragų dieną šventė ir Rokiškio policija

Jau gražia tradicija tapo lapkričio 6-oji - Pyragų diena, kuri suburia policijos bendruomenę. Darbuotojai kepa įvairius skanėstus, vaišinasi ir aukoja tiems, kuriems parama ypač reikalinga. Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Rokiškio rajono policijos komisariato vadovas Rimantas Čepulis džiaugėsi ne tik skanėstų gausa, bet ir kolektyvo noru dalytis savo gerumu. Visiems darbuotojams ir jų šeimoms palinkėjo sveikatos, skatino ne tik pasmaguriauti, bet ir paaukoti likimo nuskriaustiems vaikams.

Surinkti pinigai bus paaukoti, siekiant padėti vienai iš Rokiškio rajono ar miesto sunkiai gyvenančių daugiavaikių šeimų itin reikalingu pirkiniu. Pyragų dieną darbuotojai pradeda aukoti lėšas, o artėjant gražiausioms žiemos šventėms atrinktai šeimai bus padovanota dovana.

Šiais metais Rokiškio rajono policininkai į šventę pasikvietė seimo narį, buvusį Kauno „Žalgirio“ krepšinio komandos žaidėją, Europos ir pasaulio čempioną, Olimpinių žaidynių prizininką Sergejų Jovaišą. S. Jovaiša pasidžiaugė gražia ir prasminga švente. Renginio metu, skanaujant pyragus, dalijosi atsiminimais, atsakė į įvairius klausimus.

 

Jolitos Baltrūnienės inform.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video