Meditacija Rokiškyje, skirta kilniam tikslui: gyvūnams reikia mūsų pagalbos (4)

Publikuota: 2020-06-30 Kategorija: Renginiai
Meditacija Rokiškyje, skirta kilniam tikslui: gyvūnams reikia mūsų pagalbos
Evelinos Jasiulionytės nuotr. / Pokalbis prieš meditaciją

Pirmadienio vakarą studijoje „Tik Tu“ vyko nuostabi meditacija, apjungusi sąmoningumą ir žmones kilniam tikslui – Rokiškio gyvūnų globos grupei paremti. Meditaciją ir diskusiją po jos vedė studijos įkūrėja Inga Marcinkevičiūtė.

„Daug kas galvoja, jog benamiams gyvūnams labiausiai reikalingas ėdalas, todėl žmonės patys jį perka ir aukoja įvairioms asociacijoms. Visgi gyvūnų gelbėtojai kasdien sugauna siaubingos būklės sergančius, sužeistus, parazitais aptekusius padarėlius, kuriems vaistai tuo metu – svarbiau už maistą, o jiems įsigyti reikalingi didžiuliai pinigai. Rokiškio gyvūnų globos savanoriams šiandien nėra suteikiamos jokios patalpos gyvūnams laikyti, todėl jie priglaudžiami, gydomi ir maitinami savomis ir gerų žmonių suaukotomis lėšomis, daug gelbsti Utenos gyvūnų globos namai, Rokiškio savivaldybė apmoka sterilizacijas“, - pasakojo savanorė Nijolė. Pati vesdama meditacijos seansus, ji nusprendė apjungti tai kilniam tikslui – visi surinkti pinigai keliavo gyvūnams.

Po gongų ir varpelių meditacijos seanso dalyvės susėdo ramiai diskusijai su puodeliu arbatos ir savanorių atsineštais keturiais mažais kačiukais. Savanorės dalinosi, kaip prasidėjo jų kelias su gyvūnais, kiek daug gyvūnų randama gatvėje, kaip vystosi ir plečiasi organizacija ir kokios pagalbos šiuo metu laukiama labiausiai.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video