Mamyčių turgelyje šeimos prekiavo ir pramogavo (video+foto) (0)

Publikuota: 2020-08-31 Kategorija: Renginiai
Mamyčių turgelyje šeimos prekiavo ir pramogavo (video+foto)
Rokiškio Sirena nuotr. / Mamyčių turgelis Rokiškyje

Užsitęsęs karantinas pakoregavo Rokiškio Mamų klubo veiklas. Įprastai birželio mėnesį organizuojamas Mamyčių turgelis šiais metais surengtas prieš pat mokslo metų pradžią – paskutinį vasaros sekmadienį. Rokiškio mamų klubas tradiciškai pakvietė šeimas ne tik parduoti, pirkti, mainyti ar dovanoti išaugtus drabužėlius bei vaikų žaislus, bet ir kartu visiems papramogauti.
Nors renginio pradžioje apniukęs dangus nieko gero nežadėjo, praėjus geram pusvalandžiui lietus aprimo, o Rokiškio krašto muziejaus parke jau klegėjo vaikų juokas ir vyko prekyba.


Surengtas jau šeštasis Mamyčių turgelis


Šių metų turgelis – jau šeštasis toks Mamų klubo renginys. Kartu su jau įprastomis pramogomis, kasmet Mamų klubas pasiūlo šeimoms naujos, dar neišbandytos veiklos. Šių metų turgelyje prekiauti užsiregistravo 25 mamos. Organizatorės sako, jog vasaros pabaigoje organizuodamos turgelį norėjusios pasiūlyti mamoms galimybę įsigyti šiltesnių, rudens sezonui tinkančių drabužių, galbūt sulaukti ir prekiaujančių išaugtomis mokyklinėmis uniformomis.


Didesnis drabužėlių ir žaislų pasirinkimas patiems mažiausiems


Kaip ir kasmet sulaukta daugiausiai prekiaujančių pačių mažiausių drabužėliais ir žaislais. Sutiktos mamos sako pasigedusios vyresniems vaikams tinkančių drabužėlių. Ne mažai prekybininkų žaislus ir drabužius tiesiog dovanojo.


Pramogų zonoje veiklų pasirinkimas, konkursai, edukacijos

Apžiūrėjus turgelio zoną, šeimų laukė pramogos ir edukacijos. Prie mamų klubo palapinės vyko ilgiausių kasų ir „Bato skrydžio“ rungtis. Ilgiausių kasų savininke tituluota Goda. Jos palaidų plaukų ilgis siekė 82 cm. Sunkų kareivišką batą beveik 10 metrų į tolį nusviedusi Kamilė iškovojo pirmąją vietą. Prizininkai 1-3 vietų nugalėtojai, apdovanoti Mamų klubo diplomais ir dovanomis.
Rokiškio krašto muziejus šeimoms pasiūlė lauko žaidimų, o Mamų klubo draugų „IN and CO“ erdvėje norintys galėjo pasigaminti po knygų skirtuką. Palankus oras buvo leisti didžiulius muilo burbulus, mėtyti kamuolius, o kantriausieji laukė, kol bus išpiešti veidukai.
Rokiškio STEAM centras siūlė pasimatuoti organizuojamas veiklas. Vaikai galėjo valdyti robotukus, žaisti žaidimus.


Pramogų „vinis“- putų šou


Bene laukiamiausia ir daugiausia dėmesio pritraukusi pramoga – putų šou, nepaliko abejingų. Nuo pat pirmų Putų patrankos šūvių aikštelė prisipildė vaikų klegesio. Organizatorės sako, jog norėjusios bent vienos aktyvios pramogos, tad šiais metais batutą pakeitė Putų aparatas, ir priduria – jog tokia pramoga įgyvendinta tik gauto papildomo projektinio finansavimo dėka.

 

 

 

 

 

 

 

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video