Laibgalių ikimokyklinukai laukia sugrįžtančių paukštelių (0)

Publikuota: 2020-03-12 Kategorija: Renginiai
Laibgalių ikimokyklinukai laukia sugrįžtančių paukštelių
Senamiesčio progimnazijos Laibgalių skyriaus nuotr. / Laibgalių ikimokyklinukai laukia sugrįžtančių paukštelių

Senamiesčio progimnazijos Laibgalių skyriaus darželinukai, pasitikdami Kovo 11-ąją, įsitikino, kad turi ne tik daug draugų bendraamžių, su kuriais puikiai leidžia laiką darželyje. Visą šventės išvakarių dieną vaikai jautė ir suaugusiųjų dėmesį.

Iš ryto į svečius atvyko Rokiškio rajono savivaldybės Juozo Keliuočio viešosios bibliotekos Laibgalių filialo bibliotekininkė Asta Mustafinienė. Ji kartu su vaikais darė vėjo malūnėlius. Pasidžiaugę spalvotais malūnėliais, vaikai pakvietė bibliotekininkę sudalyvauti žaidime-viktorinoje apie Lietuvą.

Pavakary darželio kieme susirinko gausus būrys svečių. Jūžintų seniūnijos seniūnas Vytautas Stakys atvežė ką tik sukaltus inkilėlius. Seniūnas vaikams paaiškino, kokie paukšteliai apsigyvens skirtingo dydžio landas  turinčiuose inkilėliuose.

Laibgalių specialistė kultūrai Vanda Cicika vaikams papasakojo, kodėl būtent kovo 10-ąją reikia kelti inkilus, pamokė vaikus įvairių paukštelių pamėgdžiojimų.

Rokiškio rajono savivaldybės priešgaisrinės tarnybos ugniagesių komandos atstovai iš medžių iškėlė senus, jau paukšteliams gyventi nebetinkamus inkilus ir įkėlė naujus tvirtus namukus.

Pažaidę lietuvių liaudies žaidimų apie paukščius, nešini spalvotais malūnėliais rankose, vaikai grįžo į grupę. Nuo šiol, būdami darželyje, jie stebės inkilėlius, laukdami parskridusių giesmininkų.

 

Palma Švarlienė 

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video