L. Šepkos parke įvyko pirmasis jaunimo festivalis „Rokiškis Youth Fest 2020“ (foto + video) (4)

Publikuota: 2020-08-23 Kategorija: Renginiai
L. Šepkos parke įvyko pirmasis jaunimo festivalis „Rokiškis Youth Fest 2020“ (foto + video)
Evelinos Jasiulionytės nuotr. / Akimirka iš diskusijos su Gabrieliumi Liaudansku - Svaru

Visą šeštadienį L. Šepkos parke netrūko veiksmo – čia visoje erdvėje jaukiai įsikūrė jaunimo festivalis „Rokiškis Youth Fest 2020“, įdomia programa suviliojęs įvairiausio amžiaus dalyvius.

Programa buvo kupina atvirų diskusijų su patyrusiais moderatoriais, kvietusiais Rokiškio jaunimą aktyviai įsitraukti ir jose dalyvauti. Taip pat vyko pokalbis apie japonišką kultūrą bei arbatos degustavimas, o vėliau ir jos gaminimo dirbtuvės. Vakare dalyvių laukė komikų „stand up“ pasirodymas ir šokiai su elektronine muzika, o naktį vainikavo ugnies žonglierių šou. Festivalio metu vyko organizacijų mugė, į kurią atvyko Rokiškio rajono jaunimo bendrija „Sėlos Romuva“, Molėtų rajono savivaldybės jaunimo organizacija, Rokiškio Jaunųjų Lyderių Klubas, Rokiškio Jaunimo centras ir kiti.

Renginys vyko atsakingai ir laikantis vyriausybės nurodymų – visi dalyviai nuolat dėvėjo apsaugines veido kaukes, sėdėdami laikėsi atstumo, turėjo galimybę reguliariai dezinfekuoti rankas. Festivalis dėl savo programos įvairumo ir spalvingumo sulaukė paties įvairiausio amžiaus dalyvių – čia apsilankė ir jaunuoliai, ir vyresni žmonės, taip pat šeimos su vaikais. Organizatoriai – Rokiškio jaunimo organizacijų sąjunga „Apvalus stalas“ – džiaugėsi, jog reginys praėjo sklandžiai ir sėkmingai, o dalyviai išsinešė įdomių pamąstymų bei puikią nuotaiką.

 

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video