Karjeros ir verslumo diena Juodupės gimnazijoje (0)

Publikuota: 2021-03-05 Kategorija: Renginiai
Karjeros ir verslumo diena Juodupės gimnazijoje
Rokiškio Sirena nuotr. / Rokiškio rajono Juodupės gimnazija

Kovo 5 d. gimnazijoje vyko nuotolinė Karjeros ir verslumo diena. I-IVg klasių mokiniai dalyvavo renginyje, kurį organizavo Rokiškio savivaldybės švietimo centras viso rajono gimnazistams ir susipažino su studijų bei karjeros galimybėmis įvairiose Lietuvos mokyklose.
 
5-8 kl. mokiniams buvo organizuojami įvairūs nuotoliniai susitikimai. Rytą mokiniai pradėjo pamoka su Rokiškio savivaldybės meru Ramūnu Godeliausku. Jos metu mokiniai ne tik sužinojo daugiau apie mero darbą, reikiamas šiam darbui savybes, bet ir domėjosi gerb. mero pomėgiais bei laisvalaikiu.
 
Gimnazijos psichologė Gražina Navickienė mokiniams pristatė vieną iš metodų, padedančių išsirinkti tinkamą profesiją, mokiniai nusistatė veiklos interesus. Virtualiame susitikime su Rokiškio technologijos, verslo ir žemės ūkio mokyklos socialine pedagoge Silva Piestiniene mokiniai virtualiai keliavo po profesinę mokyklą, sužinojo daugiau apie mokykloje ruošiamas profesijas.
 
Karjeros ir verslumo dieną vainikavo edukacinės programos: 5-6 kl. mokiniai dalyvavo Kauno taikomosios dailės mokyklos edukacijoje „Reklama. Velykinė pakuotė“, o 7-8 kl. – „Teatriuko“ edukacijoje „Nuotolinė teatro pamoka“.
 
Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video