Juodupės centrą papuošė kunigo dovanota eglutė (video) (2)

Publikuota: 2019-12-16 Kategorija: Renginiai
Juodupės centrą papuošė kunigo dovanota eglutė (video)
„Rokiškio Sirena“ skaitytojo nuotr. / Juodupės eglutė.

Penktadienį, gruodžio 13-ąją Juodupėje įžiebta kalėdinė eglutė. Nuo pat pietų šventinę nuotaiką kūrė mugė su skanėstais ir tautodailės atributais. O štai 18 val. prasidėjo šventė, kurioje buvo ir vaidinimas, ir koncertas, ir Kalėdų Senelio dovanos Juodupės mažiesiems, ir fejerverkai.Šventės kulminacija tapo eglutės įžiebimas. Šiemet juodupėnai už tikrai gražią aukštą eglę, papuošusią miestelio aikštę, dėkingi... Juodupės parapijos klebonui Aivarui Kecoriui.
Jis apie sumanymą dovanoti eglutę pasakojo paprastai: prieš porą savaičių miestelio centre sutikęs seniūną Valdą Adomonį, kuris ir pasidalino rūpesčiu: Kalėdos jau čia pat, o miesteliui vis dar nerado eglutės. Tuomet dvasininkas pasiūlė juodupėnų šventei prie klebonijos augantį medį.
 Mat šis kėlė šiokių tokių rūpesčių: pradėjo krypti, vertė bažnyčios tvorą, be to, jo šakos augo pavojingai arti klebonijos. Tad eglutės dovanojimas buvo naudingas ir parapijai, kurios turtui šis medis nebekels grėsmės, ir miesteliui, kuris gali džiaugtis šventine eglute.
Už dovaną seniūnas juodupėnų vardu padėkojo ir dvasininkui, ir Juodupės parapijiečiams.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video