Europos kalbų dienai paminėti - rajoninis Eurovizijos konkursas (0)

Publikuota: 2019-10-02 Kategorija: Renginiai
Europos kalbų dienai paminėti - rajoninis Eurovizijos konkursas
J. Tumo-Vaižganto gimnazijos nuotr. / Europos kalbų dienai paminėti - rajoninis Eurovizijos konkursas

Rugsėjo 26 d. švenčiama Europos kalbų diena. Vienas iš šios dienos paminėjimo tikslų yra papasakoti žmonėms apie kalbų mokymosi svarbą ir išskirti kalbas, kurių mokėjimas didintų daugiakalbystę ir tarpkultūrinį supratimą.

Šiai dienai paminėti Rokiškio Juozo Tumo- Vaižganto gimnazijos „Romuvos“ padalinyje vyko rajoninis Eurovizijos konkursas. Jame dalyvavo Rokiškio Juozo Tumo-Vaižganto gimnazijos bei Rokiškio rajono Obelių ir Kamajų A. Strazdo gimnazijų mokiniai.

Lietuviškai, angliškai ir rusiškai dainuojantys gimnazistai sulaukė gausių plojimų ir palaikymo. Sunku buvo išskirti prizininkus, nes visi atlikėjai buvo šaunūs, bet šauniausiai save pristatė ir dainas atliko Tadas Muraška iš Obelių gimnazijos (I vieta), Erika Čelkytė iš Rokiškio Juozo Tumo- Vaižganto gimnazijos „Romuvos“ padalinio (II vieta) ir Akvilė Šablinskaitė iš Obelių gimnazijos (III vieta).

„Romuvos“ padalinio II klasių mokiniai nusprendė originaliai paminėti šią dieną. Pagaminę Europos sąjungos šalių vėliavėles nuvyko  į Nepriklausomybės aikštę ir sveikino praeivius linkėdami didžiuotis, kad esame europiečiais.

Europos kalbų dienos minėjimą užbaigė rajoninė rusų kalbos viktorina, kuri vyko rugsėjo 27d. Joje dalyvavo komandos iš Juodupės, Kamajų gimnazijų, Panemunėlio, Jūžintų, J. Tūbelio, Senamiesčio progimnazijų. Taip pat gausus mūsų gimnazistų būrys. Moksleiviai tikrino savo žiniais viktorinoje apie Lietuvą, Europą, Rusiją. Viktoriną vainikavo puikus Senamiesčio progimnazijos merginų pasirodymas.

 

J. Tumo-Vaižganto gimnazijos užsienio kalbų mokytojos

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą