Antaninių šventė Juodupėje: diena pilna įdomių veiklų (video+foto) (0)

Publikuota: 2024-06-15 Kategorija: Renginiai
Antaninių šventė Juodupėje: diena pilna įdomių veiklų (video+foto)
Rokiškio Sirena nuotr. / Antaninės Juodupėje

Birželio 15 dieną Juodupėje vyko įspūdinga Antaninių šventė, kuri pritraukė daugybę miestelio gyventojų ir svečių. Visą dieną miestelio parkas, aikštė ir bendruomenės salė buvo pilni veiklos, renginių ir linksmybių, suteikdami dalyviams nepamirštamų įspūdžių.

Rytas prasidėjo energingai su orientaciniu žygiu "Pažink Juodupę", kuris startavo nuo seniūnijos 10 valandą. Šis renginys leido dalyviams geriau susipažinti su miestelio istorija ir įdomiomis vietovėmis.

Miestelio parke vyko keletas svarbių renginių. 11 valandą prasidėjo netradicinis krepšinio turnyras 2x2, kur dalyviai galėjo išbandyti savo jėgas ir įgūdžius. Vėliau, 14 valandą, prasidėjo mugė ir pramogos vaikams, kur mažieji šventės dalyviai galėjo mėgautis įvairiomis veiklomis ir žaidimais. 15 valandą Rokiškio KC rajono padalinio Juodupėje meno kolektyvai surengė muzikinę dovaną, suteikdami žiūrovams malonias muzikines akimirkas.

Miestelio aikštėje 17 valandą vyko senovinės technikos suvažiavimas "Retro Juodupė 2024", kuris pritraukė senovinės technikos entuziastus ir smalsuolius. Šis renginys leido susipažinti su senoviniais automobiliais ir kitais technikos stebuklais.

Bendruomenės salėje 18 valandą prasidėjo duonos edukacija ir paroda "Duonos kelias nuo grūdo iki stalo". Ši edukacinė programa leido dalyviams sužinoti daugiau apie duonos gamybos procesą ir tradicijas.

Vakare miestelio parkas atgijo su šventiniu koncertu, kuris prasidėjo 20 valandą. Koncertą pradėjo Subačiaus kapela "Ciongas" iš Kupiškio rajono, toliau pasirodė istorinio šokio studija "Baltoji pavana" iš Anykščių, atlikėjai Jonas ir Kristina bei grupė "Bičiuliai". Šventinio koncerto metu skambėjo įvairios muzikos žanrų dainos, o dalyviai galėjo mėgautis puikia atmosfera ir linksmai praleisti laiką.

Antaninių šventė Juodupėje dar kartą įrodė, kad miestelio bendruomenė moka organizuoti įdomius ir įtraukiamus renginius, kurie pritraukia tiek vietinius gyventojus, tiek svečius iš aplinkinių rajonų ir Latvijos. Tai buvo diena, pilna šypsenų, gerų emocijų ir nepamirštamų akimirkų.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video