Ant Rokiškio savivaldybės stogo - PALEX Amor, vokalistės Jovitos ir Alchemikų pasirodymas, skirtas akcijai „Ačiū, Lietuva“ (video) (1)

Publikuota: 2020-06-02 Kategorija: Renginiai
Ant Rokiškio savivaldybės stogo - PALEX Amor, vokalistės Jovitos ir Alchemikų pasirodymas, skirtas akcijai „Ačiū, Lietuva“ (video)
Rokiškio Sirena nuotr. / Stop kadras

Siekdami atsidėkoti medikams, Rokiškio elektroninės muzikos šalininkai nusprendė savaip prisidėti prie akcijos „Ačiū, Lietuva“.

„Iš Mero ir savivaldybės administracijos direktoriaus gavę leidimą, kartu su elektroninės muzikos grupe PALEX Amor ir vokaliste Jovita Dilyte užsilipome ant Rokiškio Savivaldybės stogo ir atlikome pasirodymą. Viskas buvo filmuojama, su vėtra kovojo ir dronas. Pasirodymas truko 1 val. 30 min.“ - Rokiškio Sirenai pasakojo vienas organizatorių, Dovydas Trumpa.

Grupė PALEX Amor yra dviejų žmonių duetas. Tai elektroninės muzikos atlikėjas Alexandr Belshin ir smuikininkas Paulius Vaicekauskas. Prie jų šiam pasirodymui prisidėjo ir mūsų kraštietė, vokalistė, Jovita Dilytė.

Kaip teigė Dovydas „visą tai galima apibūdinti šiais žodžiais: gintarinis saulėlydis, aksominis vokalas, rekreaciniai garsai, virpantis smuikas, užstrigęs liftas, įsidrąsinęs vėjas. Puikiai atitinka emociją.“

Pilnas pasirodymas bus patalpintas pagrindinių organizatorių, elektroninės muzikos šalininkų, Alchemikų paskyroje ir Youtube kanale.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video