Žaibais ir aplodismentais pasitiktas Aro Gibiežos namų turas (video +foto) (0)

Publikuota: 2021-07-15 Kategorija: Renginiai
Žaibais ir aplodismentais pasitiktas Aro Gibiežos namų turas (video +foto)
Lina Dūdaitė-Kralikienė / Moto akrobatas Aras Gibieža triumfavo: jo įspūdingus triukus žiūrovai įvertino plojimų audra.

Tvankią liepos 13-osios popietę įvyko du rokiškėnų ilgai laukti dalykai: rajone pagaliau nušniokštė lietus ir buvo surengtas motoakrobato Aro Gibiežos namų turo pasirodymas. Puikiu fonu įspūdingiems motoakrobatų triukams tapo dangų nušviečiantys žaibai. Ir ne vienas žiūrovas slapčia meldėsi, kad lietus nenutrauktų įspūdingo pasirodymo, kurio daugelį triukų šventės vedėjas pristatydavo žodžiais „Pirmą kartą“.

Pagaliau kaip žmonės
Vos paskelbus balsavimą, kuriuose šalies miestuose turėtų vykti garsiojo motoakrobato A. Gibiežos namų turas, rokiškėnai suskato balsuoti. Mat pernai sutelkę pajėgas ir laimėję savo miestui įspūdingą šventę ir tąkart pamatę įspūdingą reginį, mūsų rajono žmonės ir šiemet neketino praleisti puikios progos pasigrožėti įspūdinga, sudėtingiausių triukų kupina programa.
Šventę planuota surengti ten pat, kur ir pernai – Taikos gatvės turgelyje. Jei pernai buvo gėda už savo miestą dėl to, kad pasirodymą motoakrobatų komanda rengė apvažinėdama kūgeliais pažymėtas duobes, tai šiemet savivaldybės garbei derėtų pasakyti, kad tinkama aikšte pasirūpinta, duobės užlygintos.

Pasirodymas ar repeticija?
Dar gerokai prieš 18 val., kai buvo numatyta renginio pradžia, rokiškėnai rinkosi į turgelį. Jie prisiminė pernykštę pamoką, kai dėl lietaus grėsmės pasirodymo pradžia buvo dešimčia minučių paankstinta. O kadangi ir šįsyk virš galvos tvenkėsi debesys ir ėmė blyksėti žaibai, tai nemažai rokiškėnų atėjo geru pusvalandžiu anksčiau. Ir laukimas neprailgo: pirmiausi buvo ne tik gudriausi užsiimti patogiausias vietas, bet ir galėjo pasigrožėti treniruote. Matydami įspūdingus triukus, atliekamus atšilimo metu, žiūrovai žvalgėsi vienas į kitą klausdami: „Čia dar treniruotė ar jau pasirodymas?“.

Įspūdinga programa
Motociklininkų pasirodymas sudomino įvairaus amžiaus rokiškėnus: nuo ant tėvų pečių sėdinčių mažylių iki skrybėlaitėmis pasidabinusių močiučių. Ir pastarosios iš rankinukų graibė mobiliuosius telefonus, norėdamos įamžinti rodomus triukus. O gražiausios nuotraukos autoriaus laukia įspūdingas prizas – pasivažinėjimas su pačiu A. Gibieža.
Keturiasdešimt minučių trukusi programa buvo pilna įvairiausių triukų, kuriuos demonstravo A. Gibieža, Nerijus Malinauskas, Šarūnas Kezys ir Virgilijus Dikšas. Jau pernai jų programa buvo įspūdinga, tačiau ir šiemet motoakrobatai rado būdų ją praturtinti naujais triukais. Pirmą kartą motociklu ant vieno rato važiavo du akrobatai. O jų tikslumu ir preciziškumu galėjo įsitikinti keturios žavios rokiškėnės, tapusios pasirodymo talkininkėmis.
Sužavėti motociklininkų pasirodymo rokiškėnai neslepia: jei kitąmet toks turas vėl bus rengiamas, jie padarys viską, kad motoakrobatai vėl apsilankytų mūsų mieste.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video