Tradicinis Rokiškio rajono kultūros ir meno specialistų kvalifikacijos tobulinimo renginys (0)
Publikuota: 2022-11-18
Kategorija:
Renginių anonsai
Kviečiame dalyvauti tradiciniame Rokiškio rajono kultūros ir meno specialistų kvalifikacijos tobulinimo renginyje.
Renginys vyks lapkričio 24-ąją, 9.00-16.00 val. Rokiškio kultūros centro mažojoje salėje.
Programoje - Rokiškio kultūros centro direktorės Vaivos Baltrūnaitės-Kirstukienės, režisierės Neringos Danienės, Rokiškio rajono savivaldybės administracijos Komunikacijos ir kultūros skyriaus vedėjos Irena Matelienės pasakojimai apie tarptautinių išvykų bei projektų patirtis.
O fantaziją ir kūrybiškumą pažadins profesionali kostiumų dailininkė, grimuotoja, scenografė Liuka Songailaitė ir komunikacijos lektorė, ilgametė kultūros darbuotoja, teatro aktorė Audronė Pajarskienė.
Lektorės paruošusios ne tik teorinius pasakojimus. Kostiumo, grimo ir sceninio elgesio pamokas bus galima išbandyti ir praktinėse užduotyse.
Į renginį būtina registruotis. Registracija galima IKI LAPKRIČIO 22 d. šiais būdais:
1. Per Švietimo centro internetinį psl. https://www.rokiskiosc.lt/ (registracija į renginius)
Pageidaujantiems PAŽYMĖJIMŲ, aktuali ir ši informacija:
Už pažymėjimą po 1 Eur pervesti į sąskaitą: LT694010041500275636
Būtina nurodyti už kokį renginį. Galima pervesti ir už kelis žmones iš karto, tada nurodyti pavardes asmenų, už kuriuos pervedami pinigai.

Rekomenduojami video
RENGINIAI
Rokiškio Juozo Keliuočio viešojoje bibliotekoje
Balandžio 21 d. 13 val. – paskaita „Apželdinimo tendencijos: kaip savo kiemą kurti tvaresniais būdais“, Lina Liubertaitė.
Balandžio 21 d. 17 val. – Knygos „Antano Vienuolio asmeninė ir tarn
2026-04-17
Balandžio 23 d. 11.00 val. kviečiame į Rokiškio Juozo Keliuočio viešosios bibliotekos Vaikų ir jaunimo skyrių (Taikos g. 19), kur viešės knygų paaugliams autorė Justina Kapeckaitė.
Tai puiki proga iš arti susipažinti su kūrėja, išgirsti, kaip gimsta fantastinės is
2026-04-17
Kaip kurti estetišką, lengvai prižiūrimą ir gamtai draugišką aplinką?
Šią temą Rokiškio Juozo Keliuočio viešojoje bibliotekoje (Nepriklausomybės a. 16) balandžio 21 d., 13 val. Jums pristatys kraštovaizdžio dizaino specialistė, LRT
2026-04-16
Kviečiame į autorinį susitikimą su Renata Širvinskienė ir jos knygos „Jausmų veidrodžiai“ pristatymą.
Balandžio 16 d. 18 val. Rokiškio Juozo Keliuočio viešojoje bibliotekoje.
Ateikite pasiklausyti ir pajusti.
Renginys nemokamas!
2026-04-15
Rokiškio kultūrinis gyvenimas pasipildys dar vienu skambiu akcentu. Jau rytoj, balandžio 15-ąją, 15 val. Rokiškio Juozo Keliuočio viešojoje bibliotekoje vyks styginių instrumentų ansamblių festivalis, suvienysiantis jaunuosius talentus ir jų mokytojus.
Šių metų festivali
2026-04-14