Spektaklis „Senos damos vizitas“ su J. Onaityte ir L. Laucevičiumi atvyksta į Rokiškį (1)

Publikuota: 2020-02-28 Kategorija: Renginių anonsai
Spektaklis „Senos damos vizitas“ su J. Onaityte ir L. Laucevičiumi atvyksta į Rokiškį
NKDT nuotr. / Spektaklis „Senos damos vizitas“

Kovo 12 d. 18 val. į Rokiškio kultūros centre vykstantį teatrų festivalį „Vaidiname žemdirbiams“ atvyksta kauniečių žiūrovų jau pamėgtas Nacionalinio Kauno dramos teatro spektaklis „Senos damos vizitas“.

Režisieriaus Aido Giniočio pastatytoje pjesėje pasakojama apie pasakiškai turtingą ponią Kler, atvykusią į mažą nuskurdusį provincijos miestelį, kuriame jau seniai nebeveikia gamyklos, nestoja svarbius keleivius vežantys traukiniai. Kadaise ji užaugo tame miestelyje, bet išvykusi nesirodė daugiau nei keturis dešimtmečius. Multimilijardierė Kler, galinti finansiškai paremti miestelio bendruomenę, yra paskutinė gyventojų viltis atstatyti miestelio gerovę. Senoji ponia sutinka paaukoti miesteliui milijardą su viena sąlyga – kad miestelyje būtų atstatytas teisingumas. Spektaklio režisierius Aidas Giniotis ieško atsakymo į svarbiausius dramaturgo keliamus klausimus – ar galima už pinigus nupirkti teisingumą, laisvę, laimę? O gal teisingumas tėra kaukė, kuria pridengiame savo godumą ir kitas silpnybes? Kiek kainuoja jaunystės klaidos ir išdavystė, kiek kainuoja vieno žmogaus gyvybė, kiek kainuoja mūsų humanistiniai idealai ir principai? Pasak režisieriaus, šiame spektaklyje yra trys svarbiausi veikėjai – tai senoji dama Kler Cachanasian, jos jaunystės draugas Ilis ir miestelio bendruomenė. Visos pjesės intrigos rezgamos šiame trikampyje. Tos intrigos neprarado savo aktualumo nuo pat pjesės sukūrimo, nes mes vis dar gyvename pasaulyje, kuris pernelyg rūpinasi materialinėmis vertybėmis.

Rokiškėnams scenoje vaidins tokie puikiai žinomi aktoriai, kaip Jūratė Onaitytė, Liubomiras Laucevičius, Albinas Budnikas, Dainius Svobonas, Egidijus Stancikas ir kiti.

 

Bilietus į spektaklį galite įsigyti Rokiškio kultūros centro kasoje, www.ticketmarket.lt bei www.tiketa.lt.

 

NKDT informacija

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą