Rugsėjo 30 d. vieša paskaita „Rokiškio Sirena“ redakcijoje: Kaip dezinformacija trukdo mums susikalbėti (2)

Publikuota: 2020-09-28 Kategorija: Renginių anonsai
Rugsėjo 30 d. vieša paskaita „Rokiškio Sirena“ redakcijoje: Kaip dezinformacija trukdo mums susikalbėti
Organizatorių nuotr. / Rugsėjo 30 d. vieša paskaita Rokiškio Sirenos redakcijoje: Kaip dezinformacija trukdo mums susikalbėti

Siekdama stiprinti skaitmeninio atsparumo ir medijų raštingumo įgūdžius bei puoselėti pilietiškumo ir aktyvaus dalyvavimo viešajame gyvenime tradicijas, Pilietinio Atsparumo Iniciatyva (en. Civic Resilience Initiative, CRI) kartu su Vokietijos Federacinės Respublikos Ambasada Vilniuje (Vokietijos ambasada Vilniuje - Deutsche Botschaft Wilna) tęsia mokymų ir susitikimų ciklą po Lietuvą.
 
Paskaita iš ciklo Rokiškyje vyks tema: „Kaip dezinformacija trukdo mums susikalbėti“. Paskaitos lektorius Vilniaus politikos analizės instituto medijų ir demokratijos programos vadovas Donatas Puslys.
 
Vieta: Rokiškis, Nepriklausomybės a. 12, „Rokiškio Sirena“ redakcija.
Laikas: Rugsėjo 30 d., 17.00 val.
 
Praktiniais mokymais ir atviromis diskusijomis su bendruomenėmis projekto metu sieksime stiprinti pilietinį atsparumą, medijų ir skaitmeninį raštingumą, kritinį mąstymą atkurti subalansuotą požiūrį į pilietinį aktyvumą visuomenėje, skatinti teigiamą to požiūrį regionuose.
 
Mokymų metu dalyviai turės galimybę išgirsti Lietuvos dezinformacijos ir medijų raštingumo ekspertus, kartu su jais diskutuoti apie netikras naujienas, informacinius karus ir dezinformaciją.
 
Projekto partneris – Vokietijos Federacinės Respublikos Ambasada Vilniuje.
 
Kviečiame aktyviai dalyvauti ir diskutuoti. 
Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video