Rugsėjo 16 d. L. Šepkos parke - Akcija „Visa „Baltica“ šoka“ (0)

Publikuota: 2021-09-13 Kategorija: Renginių anonsai
Rugsėjo 16 d. L. Šepkos parke - Akcija „Visa „Baltica“ šoka“
Rokiškio Sirena nuotr. / L. Šepkos parkas

Visus mokančius ir mėgstančius tradicinius šokius kviečiame būti karštais šios akcijos dalyviais – ir patiems be jokių išlygų joje dalyvauti, ir pakviesti, paraginti savo bičiulius, šeimas, gimines, o akcijos metu mokyti ir šokdinti visus šokio smagumo dar nepatyrusius žiūrovus, praeivius ar kitus renginio akiratyje atsidūrusius, nuo mažo iki senolio, nuo ūkininko, verslininko iki politiko... Sukimės viename, bendrame, visus susiejančiame šokio sūkuryje!

Rugsėjo 16 d. 18 val. susitikime L. Šepkos parke! 

Trijų Baltijos šalių – Lietuvos, Latvijos ir Estijos – miestuose ir miesteliuose, aikštėse, kiemuose ir salėse, gamtoje ir namie visi šoksime kartu!

Tarptautinė akcija „Visa „Baltica“ šoka“ - tai akcijos „Visa Lietuva šoka“ tąsa, skiriama Baltų vienybės dienai paminėti. Lietuvos nacionalinio kultūros centro turimais duomenimis, akcijos „Visa Lietuva šoka“ dieną Lietuvoje vyksta per 100 šokių švenčių, kurios suburia per 20 tūkstančių akcijos dalyvių ir stebėtojų. Šiemet, prie akcijos prisijungus Latvijai ir Estijai, šokio šventės mastas priblokš!

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video