Rugsėjo 11 d. Rokiškio Nepriklausomybės aikštėje vyks senovinių vabalų bei autobusėlių paroda (0)

Publikuota: 2021-09-06 Kategorija: Renginių anonsai
Rugsėjo 11 d. Rokiškio Nepriklausomybės aikštėje vyks senovinių vabalų bei autobusėlių paroda
Rokiškio Sirena nuotr. / Senovinis automobilis

Rugsėjo 11 dieną, šeštadienį, nuo 12:00 iki 13:30 Rokiškio Nepriklausomybės aikštėje vyks senovinių vabalų bei autobusėlių paroda. Parodos metu organizuojami gražiausio automobilio rinkimai, kurių metu miesto gyventojai bei svečiai bus kviečiami balsuoti už labiausiai jiems patikusį automobilį. 

Vėliau, balsavusiųjų miesto gyventojų ir svečių laukia trys šventės rėmėjo „Beko“ įsteigti prizai.

 

Ne pelno siekiantis Lietuvos Vabalų klubas, savo veiklą vykdantis jau nuo 1996 metų, šiemet mini 25-tuosius gyvavimo metus. Iki šių dienų nariai puoselėja pagrindines klubo vertybes – bendruomeniškumą, būvimą kartu su visa šeima ir didelį norą dalintis skirtingus žmones vienijančiu pomėgiu su aplinkiniais.

Kasmetinė VW Vabalų šventė yra vienas didžiausių automobilių renginių Lietuvoje ir yra svarbiausias metų įvykis vabalų gerbėjų tarpe. Šventė, pradžioje suburdavusi vos kelis dalyvius, išaugo į tarptautinį renginį, į kurį su mielu noru atvyksta VW Vabalų gerbėjų iš Latvijos, Lenkijos, Estijos ar Rusijos. Šiemet, nors ir turime sudėtingesnes sąlygas prisijungti užsienio svečiams, tikimės sulaukti bent jau netolimose Rokiškio apylinkėse esančių bičiulių vabalistų iš Latvijos. 

Patys vabalistai yra nuoširdus bendraminčių būrys, kuris per eilę metų tapo tarsi šeima vieni kitiems. Mažiausieji vabalų gerbėjai išaugo į vabalistus, kurie dabar jau patys vairuoja savo transporto priemones ir skatina kitus jungtis prie klubo veiklos, skleidžiant pagrindines jo idėjas. Klubui augti leidžia ir įtraukianti veikla. Tai įvairios ekskursijos po gražiausius Lietuvos kampelius, skatinančios pažinti savo kraštą, susitikimai su miestų ir miestelių bendruomenėmis bei dalinimasis žinia apie įvairiausius klubo automobilius bei jų istorijas.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video