Rugpjūčio 15 d. žolynais kvepės Panemunyje (0)

Publikuota: 2019-08-05 Kategorija: Renginių anonsai
Rugpjūčio 15 d. žolynais kvepės Panemunyje

Žolinė yra Žemės Dievo šventė, kada žmogus pamato, kaip jo darbas atneša rezultatų, jo sodas subrandina vaisių, miškai atveria savo gėrybių kraites ir atsiranda gamtos, žemės ir žmonių santarvė. (Tėvas Stanislovas)

Visu Panemuniečius ir svečius, visus, kuriems mielas, gražus ir mylimas miestelis Panemunis, kviečiame rugpjūčio 15 dieną atvykti į šventę, kuri prasidės 12val., Šv. Mergelės Marijos ėmimo į dangų atlaidais Panemunio Šv. Trejybės bažnyčioje.

Po Šv. mišių visus kviesime nesiskirstyti ir pasiklausyti moterų vokalinės grupės „Bella Fa“ atliekamų giesmių.

Tuomet keliausime link Panemunio piliakalnio papėdės, kurioje įsiliesime į poezijos šventę „Čiobrelių kiemas, kvepiantis žolynais“. Klausysimės eilių, dainuojamosios poezijos, svečiuose matysime poetą, projekto „Rokiškis – Lietuvos kultūros sostinė 2019“ ambasadorių Rimgaudą Valentiną Graibų. Skanausime jau tradiciškai čiobrelių arbatos ir obuolių pyrago... O šaunios Panemunio šeimininkės savo kiemelyje „Nepraeikit pro šalį, kur pyragai karšti...“ vaišins skaniausiais patiekalais, saldumynais.

„Linksmasis kiemelis“ kvies mažuosius šventės dalyvius kartu pašokti, padainuoti ir pasiūlys daug įdomių žaidimų ir kitų veiklų.


Vakare tradiciškai susibursime Panemunio Kultūros namų salėje, kur visų lauks muzikantas Robertas Ruželė su smagia, nuotaikinga muzikine programa. Svarbiausia turėti gerą nuotaiką, lauknešėlį ir pasiruošti smagiam vakarojimui su kraštiečiais!

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą