Rokiškyje juoksis ir aukštaičiai, ir dzūkai (2)

Publikuota: 2020-03-04 Kategorija: Renginių anonsai
Rokiškyje juoksis ir aukštaičiai, ir dzūkai
Organizatorių nuotr. / Kovo 29 d. Rokiškio kultūros centre vyks humoro šventė JUOKIS - 2020

Kovo 29 d., sekmadienį, 13.30 val. Rokiškio kultūros centre vyks humoro šventė JUOKIS - 2020. Naujas  programas rodys trys humoro kolektyvai iš Aukštaitijos ir Dzūkijos.

Aukštaitijai atstovaus garsioji SPRANDŽINA iš Šeduvos (vadovė  Izolina Stanulienė). Jie pakvies į „Babos gimtadienį“. Šeduviškiai visada žavi temų aktualumu, raiškia šaržuota vaidyba, smagiomis improvizacijomis.

Publikos pamėgtasis BOBŲ RADIJAS iš Kėdainių r. Surviliškio (vadovė Erlenda Turskienė) programoje „Likimo ironija“ tikins, kad visur gerai, kur mūsų nėra. Keturių talentingų moterų pasirodyme gausu muzikos, žinomų dainų parodijų (muzikos vadovas Albinas Počiulpas).    

Dzūkų garbę gins legendiniai DZYVŲ DZYVAI iš Lazdijų (vadovė Birutė Vanagienė). Jie vaišins „Asorti“ - vaidins linksmiausias scenas, sukurtas per eilę metų: juoksis  iš amžinų žmogaus ydų ir silpnybių. Bus ir dabarties aktualijų. Žiūrovai be kitų puikių artistų vėl išvys  šmaikštųjį  kaimietės Apolonijos ir poniutės Kunigundos duetą. „Dzyvai“, pernai atšventę 40-metį, šiemet atsisveikina su savo publika. Tad nepraleiskite progos paskutinį  kartą pamatyti šį puikų kolektyvą!

Šventės programą paįvairins humoristas Vaclovas Vičius iš Vilniaus, kuris dovanos naujausių satyrinių eilėraščių bei epigramų puokštę. Žiūrovai galės įsigyti ir jo ironiškos kūrybos knygutę „Parduodama“.

Koncerto trukmė - 1 val. 45 min.  Bilieto kaina 6 Eurai. Juokimės kartu! 

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą