Paplūdimio tinklinis sugrįžta į Velykalnio aikštynus (0)

Publikuota: 2021-06-02 Kategorija: Renginių anonsai
Paplūdimio tinklinis sugrįžta į Velykalnio aikštynus
Rokiškio Sirena nuotr. / Velykalnio tinklinio aikštynai

Jau šį savaitgalį, birželio 5-6 dienomis, Velykalnio bendruomenės parko aikštynuose 15-ąjį kartą karaliaus paplūdimio tinklinio turnyras Rokiškio miesto seniūno taurei laimėti.
 
Apie renginį:
  • 9.00 - 9.40 val. - dalyvių registracija;
  • 10.00 - 10.30 val. - turnyro atidarymas;
  • 10.30 val. - varžybų pradžia;
  • 20.00 val. - dalyvių apdovanojimo ceremonija;
Visi varžybų prizininkai bus apdovanojami oficialiais paplūdimio tinklinio kamuoliais su turnyro simbolika, pirmos vietos laimėtojai taip pat bus apdovanojami papildomais prizais!
 
Kontaktai pasiteirauti: +370 603 05137, Stasys Mekšėnas.
 
Pasak Velykalnio bendruomenės pirmininko Stasio Mekšėno, turnyras organizuojamas nuo 2005 m. „Pernai, deja, jubiliejinį turnyrą teko atidėti dėl pandemijos. Remiantis penkerių metų statistika, į varžybas kasmet susirenka 70-80 komandų ne tik iš Lietuvos, bet ir iš užsienio šalių. Džiaugiuosi, kad tinklinis populiarėja tiek visame pasaulyje, tiek ir Lietuvoje. Šį sportą propaguoja ir rokiškėnai, kurie varžybose užima lyderių pozicijas. Šiuo metu Velykalnio aikštelės nuolatos pilnos žmonių, ateina pažaisti tinklinio tiek vaikai, tiek senjorai. Gera matyti visuomet pilnas aikšteles, tai leidžia tikėti puikia tinklinio ateitimi Rokiškyje!, - kalbėjo tinklinio entuziastas S. Mekšėnas.
 
Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video