Nepriklausomybės atkūrimo 30-mečio proga - jaunimo inicijuojamos naujovės (1)

Publikuota: 2020-03-05 Kategorija: Renginių anonsai
Nepriklausomybės atkūrimo 30-mečio proga - jaunimo inicijuojamos naujovės
Rokiškio Sirena nuotr. / Jaunimas

Kaip supranti pilietiškumą? Ar tai reiškia dalyvauti iškilmingame vėliavų kėlime? Ar tai reiškia mokėti Tautišką giesmę? O galbūt šie dalykai visiškai neturi nieko bendro su pilietiškumu?

Kas yra pilietiškumas? Su šia diskusija RJOS „Apvalus stalas“ kovo mėnesį į mūsų miestą atneša daugybę naujovių ir renginių.

Pabėgimo ir galvosūkių kambarys

Pabėgimo kambarys - ypatingą populiarumą didmiesčiuose turinti pramoga, kuri kovo mėnesį pirmą kartą atvyks ir į Rokiškį! Ilgametę patirtį turintis pabėgimo kambarių kūrėjas, Kūrybos ir inovacijų laboratorijos direktorius Audrius Laurutis kartu su RJOS „Apvalus stalas“ įrengs pirmąjį Rokiškyje pabėgimo ir galvosūkių kambarį. Kambario tematika bus Nepriklausomybės akto atkūrimo 30-metis, o rezervuoti vietą komandai bus galima visą mėnesį.

Daugiau informacijos: https://www.facebook.com/events/559298688266406/

Misija Sibiras’18 - ekspedicijos pristatymas ir filmo peržiūra

Kovo 10-ą dieną, 8:55 val., Rokiškio J. Tumo-Vaižganto gimnazijos „Romuvos“ padalinyje vyks ekspedicijos Misija Sibiras’18 pristatymas ir filmo peržiūra. Savo patirtimi dalinsis ekspedicijos dalyvė - Viltė Ambrazaitytė.

Daugiau informacijos: https://www.facebook.com/events/132329888121508/

Gyvoji biblioteka

Kovo 11-ą dieną, nuo 15:00 iki 18:00 val., svečių namuos „Leokordis“ bus atidaryta Gyvoji biblioteka. Gyvąją biblioteką sudaro: -„Knygos“ - žmonės, galimai priklausantys socialiai pažeidžiamoms visuomenės grupėms. Jie turi daug ką papasakoti ir yra nusiteikę atviriems pokalbiams su renginio dalyviais. „Skaitytojai“ esate jūs.

 

Renginio dalyviai, galės prieiti prie bet kurios „Knygos“, užduoti įvairius klausimus ir atvirai pasikalbėti. Kviečiame susipažinti su šiomis ypatingomis „Knygomis“ ir laužyti savyje nusistovėjusius stereotipus!

 

Daugiau informacijos: https://www.facebook.com/events/1042840499428656/ 

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą