Mamyčių turgelis jau šį sekmadienį (0)

Publikuota: 2020-08-27 Kategorija: Renginių anonsai
Mamyčių turgelis jau šį sekmadienį
„Mamų klubo" nuotr. / Mamyčių turgelis jau šį sekmadienį

Mamyčių turgelis jau šį sekmadienį!

Renginys vyks prie Rokiškio krašto muziejaus, nuo 11 val. iki 14 val.

Galėsite ne tik parduoti, dovanoti, keisti, pirkti vaikiškus drabužėlius bei žaislus ir knygeles, bet jūsų lauks daug žaidimų, edukacijų ir pramogų.

Nuo 11:30 iki 12:10 val. vyks ilgiausių kasų ir „Bato skrydžio“ rungtis. Lauksime ilgakasių ir stipruolių dalyvaujant rungtyse.

Nuo 12:30 val. vyks putų šou.

Renginio metu bus galima šaudyti iš lanko, leisti burbulus, žaisti lauko žaidimus.

Mamų klubo draugai „IN and CO“ kvies vaikus pasigaminti mėgstamą knygų skirtuką - „Ruošiamės mokyklai“

Galėsite pasimatuoti Rokiškio STEAM centro veiklas. Jūsų lauks įvairios veiklos bei mokytojos, kurios mielai papasakos apie užsiėmimus.

Bus galimybė palavinti nosytes, patyrinėti, kas padeda nuginti nepatogias emocijas, nemigą ar kimbančius virusus, sužinoti apie natūralių priemonių naudą ar kaip tinkamai naudoti eterinius aliejus, tinkančius mažiesiems ir būsimoms mamoms. Apie visa tai ir daugiau su Toma Vyšniauskiene IN SENSA skaitykite čia.

Rokiškio mamų klubas jungiasi prie vaikų paramos akcijos „Mažoj širdelėj – didelės idėjos“, kurios tikslas – surinkti lėšų ir mokyklinių priemonių vaikams iš socialines ar finansines problemas patiriančių šeimų.

Maltos ordinas skatina visuomenę įsitraukti į akciją, kad visi Lietuvos vaikai rugsėjo 1-ąją pasitiktų pilnomis kuprinėmis, nejaustų atskirties ir bendraamžių patyčių.

Norinčius prisijungti prie akcijos kviečiame Mamyčių turgelio metu padovanoti vaikams reikalingų priemonių arba paaukoti lėšų. Plačiau apie akciją skaitykite čia.

 

 

 

 

 

 

 

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video