Liepos 6-oji – Lietuvos KARALIAUS MINDAUGO karūnavimo diena Rokiškyje (0)

Publikuota: 2021-06-29 Kategorija: Renginių anonsai
Liepos 6-oji – Lietuvos KARALIAUS MINDAUGO karūnavimo diena Rokiškyje
Organizatorių nuotr. / Liepos 6-oji – Lietuvos KARALIAUS MINDAUGO karūnavimo diena Rokiškyje

Liepos 6-oji – VALSTYBĖS DIENA
Lietuvos KARALIAUS MINDAUGO karūnavimo diena 

Velykalnio parke
(Sporto g. 13, Rokiškis) 

18 val. Amatininkų ir tautodailininkų mugė, žaidimų slėnis
20.30 val. Mero padėkų įteikimo ceremonija
21 val. TAUTIŠKOS GIESMĖS GIEDOJIMAS
Grupės SKYLĖ koncertas 

Akustinis grupės „Skylė“ sąstatas Liepos 6–tai ruošia išbandytą ir pasisekimo sulaukusią tautiškumą žadinančių ir savivertę keliančių, šventinę nuotaiką kuriančių dainų programą. 

Koncerte skambės ne tik valstybinio įvertinimo sulaukusio albumo „Broliai“ kūriniai, bet ir pastaraisiais metais liepos 6-ąją nuo Mindaugo tilto Vilniuje ir Klaipėdos uosto terminalo skambėjusi daina „Sudainuokime Lietuvą“. 

Dramaturgiškai sudaryta programa klausytojui leis prisiminti įvairius Lietuvos istorijos etapus, atvesdama į viltingą ir šviesų finalą. 

Kūrybinis sambūris SKYLĖ susikūrė Vilniuje 1991-aisiais, Lietuvos istorinio lūžio metu. Dar ištakose suformuluoti pagrindiniai principai – alternatyvios muzikinės ir poetinės minties, paremtos filosofija, mitologija ir istorija, sklaida – nepakito iki šių dienų. Grupės kūrybiniame bagaže jau daugiau nei dvidešimt albumų, tarp kurių ir muzika reginiams-spektakliams. 

Su pagrindinės vokalistės Aistės atėjimu 1997-aisiais muzikiniame ir tekstiniame audinyje išryškėjo gaivališka baltiškoji linija. Instrumentuotę nuolat spalvina akustiniai instrumentai. 

Grupės lyderis Rokas Radzevičius SKYLĖS veiklą yra praplėtęs iki bendradarbiavimo kuriant aplinkos teatro spektaklius bei roko operas, o jo sugebėjimas uždegti idėja yra įtikinęs ir patraukęs kurti kartu ne vieną talentingą asmenybę. 

Grupė bei atskiri jos nariai už savo veiklą yra pelnę įvairių pripažinimo ženklų, o už albumą „Broliai“ Prezidentės Dalios Grybauskaitės buvo apdovanoti ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medaliais.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video