Liepos 25 dieną Pandėlys kviečia į Šv. Onos atlaidus (0)

Publikuota: 2021-07-14 Kategorija: Renginių anonsai
Liepos 25 dieną Pandėlys kviečia į Šv. Onos atlaidus
Pandėlio miesto bendruomenės nuotr. / Pandėlys kviečia į Šv. Onos atlaidus

Liepos 25 dieną Pandėlio miesto bendruomenė kviečia visus į Šv. Onos atlaidus Pandėlyje.
 
Nuo senų senovės Šventos Onos atlaidai Pandėlyje – patys garsiausi, patys didžiausi. Ši graži vidurvasario šventė į Pandėlio bažnytėlę sutraukia ne tik miesto ir apylinkių žmones, bet ir jų draugus bei giminaičius iš tolimesnių Lietuvos kampelių. Tai puiki proga susitikti, pasisvečiuoti, pabendrauti, „pokermašėn“ užsukti, „pašpaceruoti“...
 
Šiais metais iškilmingos ŠV. MIŠIOS vyks 11 val. mūsų Švenčiausios Mergelės Marijos vardo bažnyčioje. Prieš procesiją – Švč. Sakramento Adoracija, giedos kraštietis baritonas Andrius Apšega, procesijai vadovaus, šv. Mišias aukos ir pamokslą sakys vyskupas Jonas Kauneckas, giedos Kupiškio bažnytinis choro „Cantus Vita“ grupė, vadovas Marijanas Remeikis, visi pasimels už šį kraštą, jo žmones, savo artimuosius.
 
Po Šv. Mišių – Pandėlio miesto 430 jubiliejui skirtas koncertas „ŠVENTA ONA DUONOS PONIA“. Kviečia prisijungti prie miesto himno giedojimo, vainikuos ir pyragais apdovanos varduvininkes Onutes, dėkos už miesto parko „pašviežintą“ vaizdą įdomia siauruko konstrukcija idėjos autoriui Valdui Pipikui, bei Sodų gatvės gyventojams už dovaną Pandėliui jubiliejaus proga - supynes, pristatys ir pasveikins tris „Metų parapijiečio“ nominaciją pelniusius tikinčiuosius (vėliau pavardes paskelbs). Gražias dainas ir melodijas žiūrovams dovanos kraštietis baritonas Andrius Apšega ir Pandėlio UDC solistai bei meno kolektyvai.
 
Po koncerto, 15 val. „DIDŽIOJI ROKIŠKIO VARDO PASLAPTIS“ – nuotaikingas teatralizuotas pasivaikščiojimas po parką. BŪTINA registracija! Ausinių yra tik 20 vnt.!!! 8 610 29477 - Neringa. Bilieto kaina 6 Eur.
 
Kultūros namų salėje kraštietės tautodailininkės Veronikos Mikėnaitės Siminonienės austų darbų paroda, skirta jos 100-ioms gimimo metinėms, prie šventoriaus sienos čia dirbusio ir gyvenusio gydytojo Ričardo Daunoravičiaus foto paroda „Senasis Pandėlys“. Kviečia pasigrožėti.
 
Nuo ankstaus ryto vyks tautodailės, suvenyrų mugė, batutai, prekybininkai.
 
Miesto šventę tęs vakare.
Tai jau labai sena tradicija – ONINIŲ GEGUŽINĖ. Šiais metais jos pradžią paskelbs senovinių automobilių paradas bei tradicinis baikerių metalinių žirgų gausmas miesto gatvėmis, vėliau galėsite apžiūrėti įmantrią techniką aikštėje, seniūnas su savo komanda vaišins gardžia sriuba, visų laikų geriausius hitus bei šlagerius jums garantuos TV projekto „Kelias į žvaigždes“ nugalėtojo Anatoljaus Oleinik koncertas, tradiciškai šventę vainikuos Broniaus Antanavičiaus dovanoti fejerverkai.
 
Ketvirtoji BALTOJI VAKARIENĖ. Tai galimybė pasibūti kartu su draugų kompanija, giminėmis, tėvais, vaikais, seneliais, anūkais, klasiokais, malonioj aplinkoj pasižiūrėti koncerto. Nuoširdžiai kviečiame! Tik čia jau reikia būtinai registruotis nurodant dalyvausiančių žmonių skaičių tel. 8 651 25115 - Jūratė. Bilieto kaina 3 Eur, renginio dieną 5 Eur. Surinktos lėšos bus parama renginiui.
 
Tad, kviečia – būti kartu - giedoti Pandėlio himną, susikabinti už rankų, nusišypsoti, būti stipriems vieningumu, sutarimu ir meile Gimtinei.
Onines švęs dvi dienas. Plačiau apie liepos 24 d. renginį www.pandelys.eu
Būkite ne tik šventės stebėtojai, bet ir dalyviai.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video