Kviečia į tarptautinę konferenciją „Jaunųjų ūkininkų“ veiklos organizavimas ugdymo įstaigose: inovacijos ir perspektyva“ (0)

Publikuota: 2021-03-31 Kategorija: Renginių anonsai
Kviečia į tarptautinę konferenciją „Jaunųjų ūkininkų“ veiklos organizavimas ugdymo įstaigose: inovacijos ir perspektyva“
Rokiškio Sirena nuotr. / Pasėliai

Balandžio 8 d. 10.00 val. vyks TARPTAUTINĖ KONFERENCIJA „Jaunųjų ūkininkų“ veiklos organizavimas ugdymo įstaigose: inovacijos ir perspektyva“.
 
Konferencijos tikslas – išryškinti, kad XXI a. vaikams šalia išmaniųjų technologijų tampa svarbus ir patyriminis artimos aplinkos, gyvybės formų ciklo, sąsajų tarp gamtinių, verslo ir kultūrinių reiškinių pažinimo ugdymas.
 
„Jaunųjų ūkininkų“ būrelių veikla ugdymo įstaigose kartu su socialiniais partneriais sėkmingai įgyvendina XXI a. pradžios dalykinių ir bendrųjų asmenybės žinių, gebėjimų, nuostatų ugdymo iššūkius, stiprina pagal daugialypio intelekto teoriją ryškius gamtinius protinius gebėjimus turinčių vaikų savivertę.
 
Konferencijoje išgirsite savo srities profesionalų teorinių-praktinių žinių apie tradicinės ir miesto žemdirbystės patirtis bei inovacijas, įvairių pakopų (nuo priešmokyklinio iki aukštojo universitetinio) ugdytojų praktikų įžvalgas apie „Jaunųjų ūkininkų“ kompetencijų ugdymui įstaigose tinkančias gerąsias patirtis ir perspektyvas.
 
Registracija į Konferenciją vykdoma iki 2021 m. balandžio 6 d. http://rokiskiosc.lt/. Vietų skaičius ribotas. Visiems užsiregistravusiems dalyviams bus išsiųsta prisijungimo nuoroda ir Konferencijos programa. Konferencijos dalyviai gaus Rokiškio rajono savivaldybės švietimo centro pažymą. Mokestį už pažymą (1 Eur) prašome pervesti internetu į Rokiškio rajno savivaldybės švietimo centro sąskaitą Nr. LT694010041500275636 Luminor banke, mokėjimo paskirtyje įrašant: už konferencijos „Jaunųjų ūkininkų“ veiklos organizavimas ugdymo įstaigose: inovacijos ir perspektyva“ pažymą.
 
Jei pažymėjimas nereikalingas, registruotis taip pat reikia.
 
Konferencija skiriama paminėti LR ŽŪ Rūmų įkūrimo 95-čio ir atkūrimo 30-čio jubiliejų.
 
Konferenciją organizuoja Rokiškio rajono jaunųjų ūkininkų asociacija ir LR ŽŪR. Konferencijos partneris – Rokiškio rajono savivaldybės švietimo centras. Informacija apie konferenciją teikiama rjuasociacija@gmail.com
 
Pridedame konferencijos programą
 
 
 
 
Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video