Kupiškio kultūros centras kviečia į kalėdinį spektaklį „Pepė, Ronja ir kiti Striukumbukai...“ (0)

Publikuota: 2019-12-16 Kategorija: Renginių anonsai
Kupiškio kultūros centras kviečia į kalėdinį spektaklį „Pepė, Ronja ir kiti Striukumbukai...“
Kupiškio kultūros centro nuotr. / Kupiškio kultūros centras kviečia į kalėdinį spektaklį „Pepė, Ronja ir kiti Striukumbukai...“

Šių metų tradicinis kalėdinis spektaklis „Pepė, Ronja ir kiti Striukumbukai...“ kviečia prisiminti, o kai kam naujai pažinti unikalų Astridos Lindgren knygų pasaulį. Žiūrovų vaizduotės ir spektaklio kūrėjų dėka atgims pašėlusiai įdomūs daugybės pasaulio vaikų ir suaugusiųjų pamėgti personažai, pasakojantys linksmas ir jautrias istorijas, kuriose galime atpažinti ir save. Savo gyvenimo istoriją pasakos ir pati Astrida Lindgren! Fantazijos jūromis atplaukęs svajonių burlaivis kvies susipažinti su savo keleiviais gruodžio 26 d. 13 ir 15 val. Kupiškio kultūros centre, Didžiojoje salėje.

Spektaklio režisierė - Vilija Morkūnaitė. Spektaklyje vaidina Kupiškio miesto vaikai ir jaunimas: Kupiškio kultūros centro Jaunimo teatro studija (vad. V. Morkūnaitė), choreografijos studija „Račiupėlis“ (vad. J. Jankauskienė), P. Matulionio progimnazijos 4 b klasė (mokyt. A. Songailienė ir D. Senvaitienė), Kupiškio meno mokyklos solistės (mokyt. N. Sankauskienė)

Po spektaklio kviečiame mažuosius žiūrovus nupiešti labiausiai patikusį spektaklio personažą!

Bilieto kaina - 3 €

Bilietus galite įsigyti Kupiškio kultūros centro kasoje ir www.tiketa.lt (www.tiketa.lt nuo 2019-12-12)

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą