Komedija „Man gal magnio trūksta?..“ su Mantu Stonkumi Rokiškyje (3)

Publikuota: 2020-01-08 Kategorija: Renginių anonsai
Komedija „Man gal magnio trūksta?..“ su Mantu Stonkumi Rokiškyje
Komedija „Man gal magnio trūksta?..“ su Mantu Stonkumi Rokiškyje jau sausio 15 dieną

„Buvusių Moterų Reikalai 3“ kūrėjai pristato naują lietuvišką teatro komediją. Puikiai žiūrovams pažįstamas Mantas Stonkus scena šįkart dalinsis su senu bičiuliu, kurso draugu Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, suomiu Tuomu Tulikorpi bei viena talentingiausių jaunosios kartos aktorių Lietuvoje - Gelmine Glemžaite.

Komedijoje išvysite klasikinį keturiasdešimtmetį viengungį, kuriam nesiseka su karjerom. Tiek su profesine - nes tinginys, tiek su pleibojaus - nes gyvenime atsirado, nepagailėkim to žodžio, fantastiška moteris.

Įsipareigoti vengiančio Manto Stonkaus personažo problemas vieną rytą nusprendžia išspręsti jo penis. Taip, supratote teisingai, nuo kūno atsiskyręs ir gyvu žmogumi tapęs, kiek sunkiai kirčiuojantis, bet ultimatumus keliantis penis.

Ar ši situacija yra pakankamai gera priežastis keistis, sužinoti galėsite intriguojančiame bei fantastiškai gyvenimiškame spektaklyje jau sausio 15 d., 18val. Rokiškio kultūros centre.

Bilietus platina Tiketa.

Režisierius: Balys Latėnas. Šviesų dailininkas: Rimas Petrauskas. Vaidina Mantas Stonkus, Gelminė Glemžaitė, Tuomas Tulikorpi.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą