Ketvirtadienį „Eglių slėnyje“ - dokumentinis filmas apie Rūtą Meilutytę (3)

Publikuota: 2020-08-19 Kategorija: Renginių anonsai
Ketvirtadienį „Eglių slėnyje“ - dokumentinis filmas apie Rūtą Meilutytę
Organizatorių nuotr. / Ketvirtadienį „Eglių slėnyje“ - dokumentinis filmas apie Rūtą Meilutytę

Šį ketvirtadienį, rugpjūčio 20 d. Jus džiugins ne tik Vasaronės, bet ir dokumentinis filmas apie vieną iš daugiausiai pasiekusių Lietuvos sportininkių. Kino vakarai „Eglių slėnyje“  dovanoja filmą RŪTA, 21.30 val. prie Rokiškio kultūros centro.

Dokumentinis filmas
Režisieriai: Ronaldas Buožis, Rokas Darulis
Prodiuseriai: Ronaldas Buožis, Rokas Darulis, Laura Almantaitė

Trukmė: 1 val. 24 min.

Šis dokumentinis filmas – tai žvilgsnis iš labai arti į vieną iš daugiausiai pasiekusių Lietuvos sportininkių, leidžiantis užmesti akį į Rūtos kasdienių treniruočių užkulisius, darbo kasdienybę ir pasiruošimo varžyboms procesą. Kamera seka Rūtos pasiruošimą Rio olimpinėms žaidynėms Plimute ir Tenerifėje, primena Rūtos pasiekimus Londono olimpiadoje bei pasiektus pasaulio rekordus. Su Rūta kalbėsimės apie nelengvą laikotarpį po Rio varžybu ir kokia yra šių pasiekimų kaina.

Filmo kūrėjai – artimi Rūtos draugai, kuriems šį savo karjeros etapą sportininkė leido dokumentuoti iš labai arti. Išskirtiniai interviu su Rūtos treneriais ir šeima atskleis daug nežinomų merginos gyvenimo faktų ir padės suprasti, kodėl Rūta – viena geriausių plaukikių pasaulyje, bei viena mylimiausių sportininkų savo šalyje.

Rekomenduojame laikytis visų saugumo reikalavimų dėl COVID grėsmės – laikytis atstumo ar dėvėti kaukes, reguliariai dezinfekuoti rankas. Esant karščiavimo/peršalimo požymių – nedalyvauti renginyje!

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video