Jonvakaris prie Rokiškio ežero (12)

Publikuota: 2021-06-17 Kategorija: Renginių anonsai
Jonvakaris prie Rokiškio ežero
Organizatorių nuotr. / Jonvakaris prie Rokiškio ežero

Birželio 23 d. nuo 18 val. prie Rokiškio ežero – JONVAKARIS.
 
Jūsų laukia žaidimai, atrakcionai, mugė.

Jonvakario programoje:

Utenos kamerinis teatras su nuotaikinga komedija

Juozas Vilkutaitis-Keturakis AMERIKA PIRTY (režisierius Šarūnas Kunickas)

Vincas siuva pas nusigyvenusį ūkininką Bekampį. Karčemoje jis susitinka savo seną pažįstamą iš gimtojo kaimo Antaną, kuris ieško žmonos. Antanas įsižiūrėjęs Bekampio dukrą Agotą. Beje, Bekampiui reikia 200 rublių vekseliui išpirkti. Vincas, norėdamas pasipelnyti, imasi tarpininko vaidmens. Jis įkalbinėja Antaną paskolinti Bekampiui pinigų, nes tai „būsiąs geriausias kelias į žentus". Tuo tarpu Agota susižavi Vinco pasakojimais apie Ameriką ir svajoja pabėgti su Vincu į tą pasakų šalį. Kaip išsinarplios vedybų ir paskolų painiava?

Pirmasis viešas lietuviškas vaidinimas „Amerika pirty" bene populiariausia lietuviška pjesė. Uteniškiai ją vaidina aukštaičių tarme. 

Po spektaklio koncertuos atlikėjas Vaidas Dzežulskis -  televizijos projektų „Dangus 2“ bei „Chorų karai“ dalyvis.

Vaidas dainuoja Panevėžio muzikiniame teatre, taip pat jį dažnai galima sutikti įvairių miestų šventėse bei kituose masiniuose renginiuose.

Atlikėjo muzikinėje programoje gausu gerai žinomų lietuviškų šlagerių, kurie privers dainuoti ir šokti visus, dalyvaujančius šventėje... 

Naktišokiai su DJ AIVARASK, kuris jau septynerius metus  kuria ir groja muziką, o „YouTube“ bei „Spotify“ platformose renka šimtus tūkstančių peržiūrų! Aivaras dalyvavo prestižiniame didžėjų festivalyje „Radistai Village“, o Rokiškio miesto jaunimas kasmet jį išgirsta festivalyje „Vasaros naktys. Mūsų naktys“. Aivaras kviečia linksmintis skambant trankiai ir, gerąja prasme, iš proto vedančiai muzikai.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video