Helovino kino vakaras Rokiškio kultūros centre (0)

Publikuota: 2020-10-27 Kategorija: Renginių anonsai
Helovino kino vakaras Rokiškio kultūros centre
Rokiškio kultūros centro nuotr. / Helovino kino vakaras Rokiškio kultūros centre

Spalio 31-ąją kviečiame į Helovino kino vakarą Rokiškio kultūros centre.

Bilietus galite įsigyti Rokiškio kultūros centro kasoje antradieniais–penktadieniais 14.00–18.00 val. ir 1 val. prieš renginį

Monstrų atostogos (dubliuotas)

Žanras: Animacija, nuotykių, šeimos
Sukurta: JAV
Trukmė: 1h 22 min
Cenzas: Nenurodyta

Kartu su trimis geriausiais draugais leisimės į paslaptingą kelią, apipintą senosiomis legendomis ir mitais bei atskleisime tūkstančius metų Havajų salose glūdinčias paslaptis.

Helovynas palauks, jis tik rytoj – pasiruošti spėsime, - nutarė trys geriausi draugai Kajus, Leila ir Edis! Būtent šįvakar, leidžiantis saulei, galima pagauti pačią didžiausią bangą! Nieko nelaukę mažieji nuotykių ieškotojai, palikę visus šventinius rūpesčius kitiems, išskuba į žydrąją lagūną. Juk ten, be bangų, dar toji paslaptinga ola po vandeniu į kurią nusigauti dabar pats metas! Nei vienas iš smalsiųjų bičiulių net pagalvoti negalėjo, kokias paslaptis atskleis kelionė į povandeninę olą! Šimtus, o gal milijonus metų oloje gulėjusios melsvos dėžutės atidaryti nereikėjo. Joje tūnojusi mistinė, medinė lėlė – ėmė ir atgijo. Prisikėlusi ir įgavusi galių mitinė būtybė su ananaso galva – ištrūko į laisvę! Jos ananaso galvoje tik vienas tikslas – sunaikinti visas salas! Taikiuose Havajuose įsivyrauja dar neregėta baimė, o Helovyną švęsti tampa labai pavojinga!

Legenda byloja, kad ši mistinė būtybė – į laisvę ištrūkęs pats didžiausias blogis! Norint ją sustabdyti reikia išminties, susikaupimo ir senųjų dievų pagalbos! Vaikų laukia nelengvas kelias – išsiaiškinti ir suprasti savo kilmę, išgirsti ir įsiklausyti ką kalba didingieji salų dievai, nes tik pažinęs savo praeitį gali išgelbėti salą. Kajui, Leilai ir Edžiui savo kelyje teks sutikti paslaptinguosius Havajų miškų gyventojus Minehunus, kurie atsakingi už visą salų grožį ir tvarką. Drąsuoliams teks patarimo kreiptis net pas pačią galingiausią ugnies ir vulkano deivę – Pelę, pažadinti kapuose miegančias protėvių dvasias, kad į Havajų salas sugrįžtų gėris ir ramybė.

Filmas dubliuotas lietuviškai, be subtitrų.

Jie
Haunt (2019)

Žanras: Siaubo, trileris
Sukurta: JAV
Platintojas: Garsų Pasaulio Įrašai UAB
Kino teatruose nuo: 18.10.2019
Trukmė: 1h 32 min
Cenzas: Žiūrovams nuo 16 metų

Siaubo trileris „Jie" – naujausias „Tylos zonos" scenaristų ir siaubo filmų tėvo Eli Rotho darbas.

Kai kino ekranuose pasirodė itin gerai įvertintas siaubo trileris „Tylos zona", talentingieji scenarijaus autoriai Skotas Bekas (Scott Beck) ir Brainas Wudsas (Bryan Woods) nė nemanė užmigti ant sėkmės laurų. Po metų pertraukos, puikia siaubo nuojauta pasižymintys kūrėjai, grįžta su kur kas didesne siaubo doze. Spalio 18 dieną, kino teatruose, pasirodo visas žiaurumo ribas peržengiantis siaubo filmas „Jie".

Grupelei koledžo studentų Helovino nakties tradicijos nekelia jokio susižavėjimo. Jiems reikia kažko tokio, kas tikrai stingdytų kraują, vestų iš proto, prikaustytų dėmesį ir priverstų drebėti iš baimės. Idėja apsilankyti ekstremalių pojūčių siaubo name visiems pasirodo daug patrauklesnė nei tiesiog „pakabėti" naktiniame klube, tad nieko nelaukę šeši bičiuliai išvyksta į užmiestyje esančią apleistą fabriko teritoriją, nusiteikę „pasilinksminti" iš širdies...

Vienišas namas, atokioje kaimo vietovėje, pilnas labirintų, gyvų vorų, bauginančiai apšviestų ir apstatytų kambarių, tamsių koridorių, kraupių garsų – kaip tik tai, ko reikia! Prie durų juos pasitinka makabriškas pilietis su klouno kauke ir surinkęs iš jų mobiliuosius telefonus, palydi į vidų. Draugai linksminasi tol, kol prieš jų akis neįvyksta kraują stingdanti scena – persirengėlė ragana iki mirties nukankina klaikiai spiegiančią merginą...Grupelei linksmai nusiteikusių studentų šis poelgis atrodo itin keistas.

Įtampa paniškai auga, kai juos ima persekioti ir terorizuoti persirengėliai su kaukėmis, kurių tikslas vienas – atkartoti visas kada siaubo filmuose matytas pačias žiauriausias scenas ir nepalikti nė vieno gyvo!

Šią ilgą, kraupią naktį draugams teks žvelgti mirčiai į akis daugybę kartų. Maniakinių polinkių turintys žmonės, prisidengę šėtono, vaiduoklio, klouno, zombio kaukėmis mėgausis savo surengtu beprotybės šou.

Patiks visiems, kuriems patiko filmai „Pjūklas", „Gyvų numirėlių naktis" ir siaubo filmų maestro Eli Rotho (Eli Roth) „Hostelis". Bet, nebijokite... tikrai išvysite naujų, kūrybiškų metodų kaip atsisveikinti su savo aukomis tamsią Helovino naktį...

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

 

 

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video