Gruodžio 15 d. šeimų popietė „Kalėdos jau čia“ (0)

Publikuota: 2019-12-06 Kategorija: Renginių anonsai
Gruodžio 15 d. šeimų popietė „Kalėdos jau čia“
Rokiškio kultūros centro nuotr. / Gruodžio 15 d. šeimų popietė „Kalėdos jau čia“

Rokiškio kultūros centras prisijungia prie Mero ir miesto seniūnijos raginimo puošti miesto erdves – šventiškai nušvis ir kultūros centro prieigos – Eglių slėnis.

Atėjo laikas pailsėti nuo prieššventinių rūpesčių, dovanų paieškų – visus, visus, didelius ir mažus gruodžio 15 dieną, sekmadienį, 16.30 kviečiame į Eglių slėnio įžiebimo šventę prie Rokiškio kultūros centro, kur vyks šeimų popietė „Kalėdos jau čia“. Jau trečius metus puoselėjame gražią tradiciją vis su kitais personažais pasitikti ateinančias šventes: šias metais  Jus pasitiks sesės Elza ir Ana iš Ledo šalies ir Kalėdų senelis.

17 val. Rokiškio kultūros centro Didžiojoje salėje bus rodomas kino filmas šeimai „Snieguotos lenktynės“ – pasiruošę? Dėmesio! Čiuožiam! Kada gi daugiau, jei ne žiemą nuo šalčio braška tvoros, sninga kąsniais, o už lango sniego iki kaklo! Ką gi veikti? Pats geriausias planas – pasiimti rogutes, pasikviesti būrį draugų, susirasti patį smagiausią kalną ir surengti kvapą gniaužiančias lenktynes!

Vos tik pasninga mažas kalnų kaimelis tampa tikra lenktynių rogutėmis trasa, kurioje savo jėgas nori išbandyti visi vaikai. Nauja trasa, nauji, pavojingi posūkiai ir siurprizai nesąžiningiems priešininkams! Kas laimės dabar? Nuotaikinga, žiemiškai sportiška ir pamokanti animacinė istorija visai šeimai!

Bilietus į kino filmą galite įsigyti internetu:

https://www.ticketmarket.lt/lt/e/renginys/kino-filmas-snieguotos-lenktynes-rokiskis-kulturos-centras-bilietai-20191215

arba Rokiškio kultūros centro kasoje.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą