Gegužės 6-oji - kino diena Rokiškyje (0)

Publikuota: 2021-04-29 Kategorija: Renginių anonsai
Gegužės 6-oji - kino diena Rokiškyje
Rokiškio Sirena koliažas / Gegužės 6-oji - kino diena Rokiškyje

KINO DIENA ROKIŠKYJE

Gegužės 6 d. Rokiškio kultūros centre vyks net du kino seansai!

18.00 val. „Sapnų kūrėjai“

20.00 val. „Perspektyvi mergina“

Sapnų kūrėjai (dubliuotas lietuviškai, be subtitrų)

Žanras: Animacija

Sukurta: Danija

Trukmė: 1 val. 21 min.

Cenzas: Įvairaus amžiaus žiūrovams

Režisierius: Kim Hagen Jensen

Scenaristas: Kim Hagen Jensen, Søren Grinderslev Hansen

Kur gimsta sapnai? Be abejo, kad paraleliniame pasaulyje, kuriame darbuojasi daugybė mažų žmogeliukų – jie kuria sapnus! Susipažinkite su tuo paraleliniu pasauliu jau šį sekmadienį, spalio 4 d. per TAVO VAIKO premjerą su visa šeima pirmieji žiūrėdami animacinį filmą SAPNŲ KŪRĖJAI. Dubliuotas lietuviškai!

Ne vieną magišką pasaulį sukūrę Danijos animatoriai Kimas Hagenas Jensenas ir Tonis Zinckas viso pasaulio vaikus pakvietė į sapnų pasaulį – sukūrė filmą „Sapnų kūrėjai“, kuris pelnė ir pelno tiek žiūrovų, tiek kino kritikų simpatijas. Atėjo laikas jį pamatyti ir Jūsų šeimai!

„Sapnų kūrėjai“ pasakoja apie 12-metę mergaitę Miną, kurios gyvenimas apsiverčia aukštyn kojom, kai ji padaro neįtikėtiną atradimą: mūsų visų sapnus kuria maži paralelinio pasaulio žmogeliukai – sapnų kūrėjai! Šį atradimą ji padaro tuo metu, kai į jos namus atsikelia gyventi Dženė – lyg ir Minos sesuo, bet nevisai...

Iš pradžių apsidžiaugusi, kad turės seserį, Mina netrukus pamato, kad Dženė nėra tokia, kokią ji įsivaizdavo, kokios norėjo ir apie kokią svajojo. Štai tada ir atsitinka stebuklas: Mina patenka į slaptą vietą, kurioje gaminami... sapnai! O išgirdusi, kad įmanoma ne tik sukurti konkretų sapną kiekvienam žmogui, bet ir sapnuose priversti žmogų keistis, Minai galvon šauna neprilygstama mintis: pasitelkusi sapnų kūrimo galią ji pakeis Dženę! Tik ar pavyks tą padaryti... nesugriaunant savo ir savo šeimos gyvenimo? 

Perspektyvi mergina (filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais)

Promising Young Woman (2020)

Amžiaus cenzas: N-13

Sukurta: JAV

Režisierius: Emerald Fennell

Scenaristas: Emerald Fennell

Vaidina: Carey Mulligan, Bo Burnham, Laverne Cox

Trukmė: 1 Val. 53 min.

Niekas neabejojo, kad Kesės laukia puiki ateitis. Protinga, žingeidi ir tvirto charakterio mergina svajojo tapti gydytoja ir kryptingai siekė savo tikslo. Tačiau vieną dieną viskas apsivertė aukštyn kojomis. Niekas nežinojo, kas įvyko, tačiau Kesė tapo nebeatpažįstama: metusi medicinos mokyklą, mergina įsidarbino kavinėje, o vakarus ėmė leisti naktiniuose klubuose. Naktinių pasilinksminimų mėgėjai nuolatos matydavo ją gerokai apsvaigusią, o geismo kamuojami vyrai neatsispirdavo pagundai parsivesti nieko nebesuvokiančią merginą namo. Deja, nė vienas jų nenumanė, kad Kesės girtumas tėra apsimestinis, o kryptingai tikslo siekianti mergina niekur nedingo. Tik šiandien Kesės tikslas kitoks: imtis keršto ir savo veiksmais ištaisyti kadaise patirtą didžiulę skriaudą.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video