Gegužės 21-oji - kino diena Rokiškyje (0)

Publikuota: 2021-05-12 Kategorija: Renginių anonsai
Gegužės 21-oji - kino diena Rokiškyje
Rokiškio Sirena koliažas / Gegužės 21-oji - kino diena Rokiškyje

KINO DIENA ROKIŠKYJE

Gegužės 21 d. Rokiškio kultūros centre vyks net du kino seansai!

17.00 val. „Palma“

20.00 val. „Holivudo afera“

Nuo gegužės 14 dienos kino teatruose - tikrais įvykiais paremta kino juosta visai šeimai – „Palma“. Prieš 45 metus vykusi, tūkstančius žmonių sujaudinusi vokiečių aviganės Palmos gyvenimo istorija parodys, jog šalia mūsų gyvenantys keturkojai turi nepaprastai jautrią širdį ir sunkiai išgyvena praradimo jausmą. 

Palma – vokiečių aviganė, kurią lipdamas į lėktuvą palieka jos šeimininkas (akt. Janas Capnikas) ir... išskrenda „daryti“ karjeros. Šeimininko išdavystės Palma nesuprato, ji tvirtai tikėjo, kad ateis ta diena, kai jis sugrįš. Bėgo dienos, savaitės, mėnesiai, metai, lėktuvai kilo ir leidosi, bet Palma vilties neprarado. Kasdien ji lėkdavo pasitikti besileidžiančių lėktuvų, kartais  išbėgdavo tiesiai ant pakilimo tako, kartais aplodavo keleivius, bet niekada nenustojo laukti.

Netikėtas susitikimas su devynmečiu berniuku Kolia (akt. Leonidas Basovas) į vienišo šuns gyvenimą atnešė šį tą gražaus. Patyrusi skausmą ir išdavystę ji dar kartą patikėjo žmogumi! Kolia ir Palma tampa tikrais draugais, kuriuos sieja ne tik draugystė, jie turi šį tą bendro – juos abu paliko... Palmą – šeimininkas, Kolią – mama.

Po mamos mirties pirmą kartą Kolios gyvenime atsiradęs, vien apie lėktuvo piloto karjerą svajojantis tėtis (akt.Viktoras Dobronravovas), berniukui nekėlė jokio pasitikėjimo, tad vienintelė, kam jis galėjo pasiguosti, buvo Palma.

Nors bičiulius sieja ypatingas ryšys, tačiau Kolia visada troško surasti tikrąjį Palmos šeimininką … ir vieną dieną jis atsirado. Palmai tenka spręsti - pasirinkti tą, kurio tiek laukė, ar pasilikti su tuo, kuris tapo geriausiu draugu.

Tikrais įvykiais paremta kino juosta, kupina vilties, tikėjimo ir meilės, palies kiekvieną iš mūsų ir privers dar kartą susimąstyti apie itin stiprų žmogaus ir gyvūno ryšį. 

PALMA („ПАЛЬМА“)

PREMJERA LIETUVOJE: 2021 05 14

REŽISIERIUS:. Aleksandras Domogarovas (Александр Домогаров)

VAIDINA: Viktoras Dobronravovas („Ugnis“, „Apie ką kalba vyrai“), Leonidas Basovas, Valerija Fedorovič („Virtuvė“), Evgenja Dmitrijeva („Brolis 2“), Janas Capnikas, Vladimiras Simonovas ir kt. 

FILMO TRUKMĖ: 110 min.

ŽANRAS: šeimyninė nuotykių drama 

CENZAS: V

ŠALIS: Rusija

HOLIVUDO AFERA (Comeback Trail) 

Veiksmo ir nuotykių komedija 

Režisierius: George Gallo

Scenarijus: George Gallo, Josh Posner

Vaidina: Robert De Niro, Morgan Freeman, Tommy Lee Jones, Emile Hirsch, Zach Braff, Nick Vallelonga

Trukmė: 1 h 44 min


Amžiaus cenzas: N-13

Premjera Lietuvoje: Gegužės 21 d. 2021 

Maksas Barberis (akt. Robert De Niro) – iki ausų prasiskolinęs Holivudo prodiuseris, kurį jau netrukus nužudys įtakingas mafijos bosas (akt. Morgan Freeman). Vienintelis šansas išgyventi – grąžinti skolą per 72 valandas. Išgebėti jį galėtų tik draudimo išmoka, kurią šmikis ketina gauti „netyčia“ nužudęs pagrindinį savo būsimo vesterno herojų. Paskubomis suburiama filmo komanda, randamas neaiškios kilmės pagrindinio vaidmens atlikėjas Djukas Montana (akt. Tommy Lee Jones) ir vis didinamas pavojingų scenų skaičius. Regis, tai yra Makso kelias į sėkmę ir išsivadavimą iš skolų! Deja, čia atsiranda nauja bėda – pasirodo, netyčia anapilin išsiųsti Djuką Montaną yra kur kas sunkiau negu atrodė iš pradžių! Ką daryti? Pridėti dar keletą pavojingų veiksmo scenų ir šlakelį viskio, nesilaikyti saugos reikalavimų ir... filmuojam!

„Holivudo afera“ – 1982-ųjų to paties pavadinimo filmo perdirbinys. Veiksmo komedijoje susitinka sunkioji Holivudo artilerija: Robert De Niro, Morgan Freeman, Tommy Lee Jones ir Nick Vallelonga bei jiems talkinantys jaunosios kartos atstovai Emile Hirsch ir Zach Braff. Pasirodo, Holivudo veteranai turi užtektinai parako, tad įsikibkite kėdės – keliaujame vykdyti filmo vertos Holivudo aferos!

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video