Gegužės 2-oji - kino diena Rokiškyje (0)

Publikuota: 2021-04-27 Kategorija: Renginių anonsai
Gegužės 2-oji - kino diena Rokiškyje
Rokiškio Sirena koliažas / Gegužės 2-oji - kino diena Rokiškyje

KINO DIENA ROKIŠKYJE

Gegužės 2 d. Rokiškio kultūros centre vyks net du kino seansai!

14.00 val. „Didžiapėdžio vaikis2“

17.00 val. „Perspektyvi mergina“

Didžiapėdžio vaikis 2 (filmas dubliuotas lietuviškai, be subtitrų.)

Žanras: Animacija, nuotykių

Sukurta: Belgija, Prancūzija

Trukmė: 1 val. 29 min.

Cenzas: Įvairaus amžiaus žiūrovams


Režisierius: 
Jeremy Degruson, Ben Stassen

Scenarijus: 
Bob Barlen, Cal Brunker

Dubliažo režisierius: 
Linas Kalėda (UAB „Aktida“) 

Visos šeimos keistos, bet ši – pati keisčiausia! Pašėlusioje šeimoje drauge su tėčiu Didžiapėdžiu, mažuoju Adamu ir mama Šele gyvena nemenkas zoologijos sodas – nerangokas briedis, didžiulis lokys, nenuilstanti voverė ir nesuskaičiuojamą kiekį atžalų turintis nervingas meškėnas. Unikaliam Aliaskos gamtos draustiniui atsidūrus bėdoje, Didžiapėdžių šeima ryžtasi ištiesti pagalbos ranką ir leistis į nuotykių kupiną kelionę. Atėjo laikas visam pasauliui įrodyti ką sugeba gauruota ir linksma komanda!

„Didžiapėdžio vaikis 2“ – kultinio 2017-ųjų animacinio filmo tęsinys, kalbantis draugystės, šeimos, gamtos išsaugojimo ir ekologijos temomis. Filmo kūrėjai tikina, jog esame atsakingi už planetą, kurioje gyvename, tad ragina gerbti, tausoti ją ir tikėti, kad kiekvienas iš mūsų pajėgus kažkam padėti.

Perspektyvi mergina (filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais)

Promising Young Woman (2020)

Amžiaus cenzas: N-13

Sukurta: JAV

Režisierius: Emerald Fennell

Scenaristas: Emerald Fennell

Vaidina: Carey Mulligan, Bo Burnham, Laverne Cox

Trukmė: 1 Val. 53 min.

Niekas neabejojo, kad Kesės laukia puiki ateitis. Protinga, žingeidi ir tvirto charakterio mergina svajojo tapti gydytoja ir kryptingai siekė savo tikslo. Tačiau vieną dieną viskas apsivertė aukštyn kojomis. Niekas nežinojo, kas įvyko, tačiau Kesė tapo nebeatpažįstama: metusi medicinos mokyklą, mergina įsidarbino kavinėje, o vakarus ėmė leisti naktiniuose klubuose. Naktinių pasilinksminimų mėgėjai nuolatos matydavo ją gerokai apsvaigusią, o geismo kamuojami vyrai neatsispirdavo pagundai parsivesti nieko nebesuvokiančią merginą namo. Deja, nė vienas jų nenumanė, kad Kesės girtumas tėra apsimestinis, o kryptingai tikslo siekianti mergina niekur nedingo. Tik šiandien Kesės tikslas kitoks: imtis keršto ir savo veiksmais ištaisyti kadaise patirtą didžiulę skriaudą.

 

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video