Dokumentinių filmų festivalis „Nepatogus kinas“ - jau šiandien (0)

Publikuota: 2019-11-13 Kategorija: Renginių anonsai
Dokumentinių filmų festivalis „Nepatogus kinas“ - jau šiandien
Jau šiandien Rokiškio kultūros centre prasideda dokumentinių filmų festivalis „Nepatogus kinas“

Jau šiandien Rokiškio kultūros centre prasideda dokumentinių filmų festivalis „Nepatogus kinas“, kuris vyks lapkričio 13-17 dienomis, Mažojoje salėje.

„Nepatogus kinas“ – nuo 2007 m. kasmet vykstantis tarptautinis žmogaus teisių dokumentinių filmų festivalis. Tai yra nekomercinis renginys, siekiantis kurti erdvę žmogaus teisių, politikos, socialinės atsakomybės, tvarumo temoms, supažindinti visuomenę su pasaulinėmis aktualijomis, skatinti būti sąmoningiems ir kritiškiems. Šių metų festivalio tema - Sienos. Kur baigiasi MES ir prasideda JIE? Tai – nuolat judanti ir iš naujo permąstoma riba.

Lapkričio 13 diena, 18 valanda „Naktinė greitoji". Meksika, JAV

Šiais metais Konkursinės programos žiuri "Naktinė greitoji" nominavo specialaus paminėjimo filmu. 9 mln. gyventojų ir tik 45 valstybinės greitosios pagalbos mašinos – tokia Meksikos sostinės realybė. Šią spragą užpildė privačios greitosios. Jos naktimis lenktyniauja dėl iškvietimo, mėgina išvengti kyšių reikalaujančių policininkų ir gelbėja gyvybes. Skamba kaip įtempto siužeto vaidybinis filmas, bet visa tai – tikra.

Lapkričio 14 diena, 18 valanda „Labas, robote". Vokietija

Vienas lankomiausių Nepatogaus kino filmų "Labas, robote"- ar dirbtinis intelektas gali atstoti artimiausius žmones: nuobodžiaujančiai senutei – smalsaus anūkėlio draugiją, intymaus bendravimo pasiilgusiam vyrui – meilužę ar gyvenimo partnerę? Kol filmo veikėjai ir jų humanoidai draugai pratinasi vieni prie kitų, fone skamba daugybė klausimų – ką gausime ir ką prarasime į savo gyvenimus įsileidę dirbtinį intelektą?

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą