Charizmatiškasis Šrekas žengia į Senųjų metų palydų sceną Rokiškio kultūros centre (2)

Publikuota: 2019-12-17 Kategorija: Renginių anonsai
Charizmatiškasis Šrekas žengia į Senųjų metų palydų sceną Rokiškio kultūros centre
Rokiškio kultūros centro nuotr. / Charizmatiškasis Šrekas žengia į Senųjų metų palydų sceną Rokiškio kultūros centre

Senųjų metų palydos po keturių metų pertraukos sugrįžta į Rokiškio Kultūros centro Didžiąją salę su žinoma istorija ir charizmatiškuoju personažu Šreku papasakota kitaip apie mus visus...

Muzikiniame  spektaklyje „Tiesiog Šrekas“ žinoma istorija režisierės Neringos Danienės sumanymu bus pasakojama remiantis šiandieninio pasaulio aktualijomis: apie kitokius žmones, esančius šalia mūsų – kodėl visuomenė jų bijo, vengia, nesupranta, atstumia... Atsakymą lyg ir žinome – todėl, kad jie kitokie. Bet mūsų poelgiai dažnai nesuprantami.

Tradiciškai istorija bus pasakojama per dainą ir šokį. Muzikinis spektaklis bus šventiškas ir Naujametinis, tinkamas tiek mažiesiems žiūrovams, kurie atpažins personažus, tiek  suaugusiems, kurie susimąstys apie gyvenimiškas situacijas, kurias pasakos garsusis operos solistas, tenoras Rafailas Karpis.

 

Dėmesio – likus pusantros savaitės iki muzikinio spektaklio „Tiesiog Šrekas“  bilietai jau išpirkti, tad džiugi žinia - skelbiamas trečiąsis, papildomas spektaklis Jūsų šventėms – 15 valandą.

Bilietus galite įsigyti Rokiškio Kultūros centro bilietų kasoje arba -

https://www.ticketmarket.lt/cart/place/4405/29572.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą