Būti „paauglėjančio“ vaiko tėvais - seminaras Rokiškyje jau gruodžio 10-ąją (0)

Publikuota: 2019-12-05 Kategorija: Renginių anonsai
Būti „paauglėjančio“ vaiko tėvais - seminaras Rokiškyje jau gruodžio 10-ąją
Būti „paauglėjančio“ vaiko tėvais - seminaras Rokiškyje jau gruodžio 10-ąją

Senolių išmintis sako: „Maži vaikai, maži vargai.“ – ir tame tiek daug tiesos. Tie, kas augina „paauglėjančius“ vaikus žino, jog būna visko.

REGISTRACIJA (privaloma): https://forms.gle/HqGgnF2fT2doydHs7

Su tais, kurių namuose gyvena 7 – 16 metų piliečiai kalbėsimės:

1. Apie tai, kaip susikalbėti su „paauglėjančiu“ vaiku:
Kas jam pasidarė? Ką jis galvoja? Ar jis išvis galvoja? Ar bus tokia diena kai man nereiks eiti iš paskos ir visko priminti? Ar kažką darau negerai? Ar jis kada taps atsakingas, pareigingas ir savarankiškas? Kodėl jis prieštarauja man dar net nebaigus kalbėti? – Tai mintys, kurios kone kasdien aplanko „paauglėjančių“ ir paauglių tėvus.
Įvardinsime tai, kas padeda ir, kas trukdo, susikalbėti su „paauglėjančiu“ ar jau paaugliu vaiku. Juk visai nesvarbu – kūdikis, mažylis ar paauglys – viskas, ko mes norime iš savo vaiko, tai glaudžių, meile ir tarpusavio pasitikėjimu bei pagarba grįstų santykių!

2. Apie priklausomybę nuo kompiuterio (IT):
Pagrindinės tėvų požiūrio į IT ir komunikacijos apie IT klaidos. Kiek, kada ir kokiam tikslui leisti naudoti IT? Ar vaikas turi priklausomybę? – įspėjamieji signalai ir požymiai. Ką daryti, kad realus gyvenimas būtų įdomus ir nenuobodus? Pagrindinės taisyklės ir „žingsniai“, padėsiantys įvesti naudojimosi IT priemonėmis taisykles + šių taisyklių laikytis.

3. Apie mokymąsi ir pareigas:
Mokslo metai. Ar tikrai grįžęs iš mokyklos atliks namų darbus? Kiek laiko praleis prie kompiuterio ir TV? Kaip susitarti, kad skaitytų knygas ir kažkuo pasidomėtų? Kaip motyvuoti, kad vaikas su džiaugsmų ir noru augtų bei tobulėtų? Ar paskirti jam namų ruošos darbus? Jei taip, kaip užtikrinti, jog atliktų tai, kas paskirta?

5 žingsnių planas, padėsiantis užtikrinti laisvą, laimingą + prasmingą kasdienybę. Kalbėsime kaip dėl visko susitarti ir, kaip laikytis susitarimo.
Net jei manote ar matote, jog Jūsų vaikas yra kitoks ir jo neveikia tai, kas veikia kitus vaikus, pažadame – visai paprasti pozityvios disciplinos „triukai“ duos matomų teigiamų rezultatų.

Seminarą veda:
Vilma Salomėja Juškienė sertifikuota socialinio – emocinio intelekto ir asmenybės ugdymo trenerė, vieno didžiausių tinklaraščių tėvams apie vaikus Lietuvoje – JieVaikai.lt – autorė. Veda seminarus įmonėms, suaugusiems ir jaunimui, teikia individualias – asmenines konsultacijas, rašo straipsnius žurnalams, portalams ir tinklaraščiams, padeda žmonėms įsisąmoninti, kad kasdienis užsidegimas, džiaugsmas, ramybė ir darna nėra sudėtingai pasiekiami dalykai. Dažniausiai pakanka labai paprastų, visiems gerai žinomų, bet nepelnytai pamirštų dalykų.

DATA: 2019.12.10 (antradienis)
LAIKAS: 18 - 21 val.
KAINA: 15 Eur žmogui, 25 Eur - dviems
VIETA: Rokiškis, Konferencijos Rokiškyje, Nepriklausomybės a. 12

REGISTRACIJA: https://forms.gle/HqGgnF2fT2doydHs7

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą