Birželio 15d. Juodupėje šokių ir muzikos festivalis (0)

Publikuota: 2019-06-11 Kategorija: Renginių anonsai
Birželio 15d. Juodupėje šokių ir muzikos festivalis

Birželio 15d. Juodupę drebins elektroninės šokių muzikos festivalis „Fander Festival“. Renginys labiausiai skirtas jaunimui, kadangi festivalio surinkti DJ yra elektroninės šokių muzikos prodiuseriai, todėl festivalyje nebus galima išgirsti lietuviškų ar senesnių laikų dainų.

Festivalio idėja kilo vienam 16-mečiui Deividui Sokui: „Norėjau kažko daugiau nei diskotekų“ - teigė idėjos autorius.

Pagrindinis festivalio organizatorius, taip pat DJ ir muzikos prodiuseris Dyano: „Man nepakako tik diskotekų, troškau kažko didesnio ir rimtesnio, todėl labai norėjau surengti šį muzikos festivalį ir su bendruomenės, seniūno ir miestelio darybos pritarimu man tai pavyko” - sakė Dyano.

„Festivalis turėjo vykti paskutinę vasaros dieną, bet kadangi Juodupėje vyksta Antaninių šventė ir per ją susirenka daugiausiai žmonių, todėl miestelio daryba nusprendė festivalį prijungti prie Antaninių šventės” - pabrežia organizatorius.

Festivalis prasidės gana vėlai, apie 23.00 val. vakaro, centrinėje Juodupės aišktėje, kadangi prieš muzikos festivalį Juodupėje vyks miestelio šventė „Antaninės”. Į festivalį pakviesti penki atlikėjai, kurie yra Lietuvoje garsėjantys DJ ir muzikos prodiuseriai.

Festivalio scenoje pasirodys: Dyano, Kresto, LIUFO ir Eva Navickaitė.

Renginys nemokamas.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą