Alchemikų „Įkvėpimas" aplankys Rokiškį – įsikvėpti kviečiami visi (11)

Publikuota: 2020-08-12 Kategorija: Renginių anonsai
Alchemikų „Įkvėpimas
Alchemikų nuotr. / „Įkvėpimas: Zakmina, Titas Motuzas"

Rokiškio miestui puikiai pažįstami elektroninės muzikos skleidėjai Alchemikai visiems melomanams ruošia ypatingą renginį, kuris neabejotinai virs įsimintiniausia 2020–ųjų vasaros naktimi.

„Reikėjo tik stiprios idėjos – kibirkšties, kuri įsižiebė mūsų galvose ir nesustabdomai išplito tarp bendraminčių ir palaikytojų gretų. Supratome, jog žmonės išsiilgę geros muzikos, avantiūristinių nuotaikų, šokio ir ryškių šviesų, todėl reikėjo daryti, ir daryti viską greitai. Alchemikai pažada, jog renginio vieta, aplinka ir pati idėja dalyvių atmintyje įstrigs ilgam“, – komentavo renginio organizatorius Dovydas Trumpa.

„Įkvėpimas. Zakmina, Titas Motuzas“: besidomintiems elektronikos pasauliu vien pavadinimas užtikrina – praleidus renginį su šiais vardais priešaky, likusius metus teks gyventi žinant, jog nebuvai ten, kur tiesiog turėjai būti. Zakmina – energijos pliūpsnis, transliuojantis electro, synth wave ir techno nuotaikas tiesiai visiems į paširdžius. Titas Motuzas – Zip FM radijo laidų vedėjas, puikiai pažįstamas Opium Club bei Lizdo lankytojams, išskraidins publiką į kitą planetą, todėl patariama jau nuo pirmų akordų įsikibti į draugą ar į žemę. Palex Amor ir Jovita Dilytė – trio, užkariavęs aukščiausią miesto stogą, sugrįžta antram raundui, o Tadas Vashk – Alchemikų vizitinė kortelė ir geras draugas – šįkart plėšys žvaigždžių pilną dangų kartu su Bogan – svečiu iš sostinės, pasiryžusiu žemais dažniais užspausti dalyviams visas jusles.

Susitinkam rugpjūčio 15 d., 21.00 val. Lokacija: 55.973330, 25.609814.

Generalinis renginio rėmėjas – Sauliaus Jasinevičiaus ūkis. Technika, apšvietimas ir garsas – Indigo Soundsystems, Simonas Eismontas, DJaparatura.lt. Baras - Pub'as "Gnomas" ir Švyturys - Utenos alus. Informacinis rėmėjas: Rokiškio Sirena. Renginio draugai: Rokiškio rajono savivaldybė, Dūmelis, Audrupio smėliavimas, Morgan Audio&Light Systems.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video