Akutisnis Kazimiero Likšos koncertas „Pupelėje“ (0)

Publikuota: 2020-07-02 Kategorija: Renginių anonsai
Akutisnis Kazimiero Likšos koncertas „Pupelėje“
Organizatorių nuotr. / Akutisnis Kazimiero Likšos koncertas „Pupelėje“

„Pupelėje“ ir vėl skambės muzika! Liepos 10 d., 19 val. kviečiame į akustinį Kazimiero Likšos koncertą. Pirmiausia rezervuok vietas prie staliuko, tuomet įsigyk jį internetu čia: https://www.facebook.com/events/586733052032369/.

Prieš dvejus metus pradėjęs solinę karjerą ir jau pristatęs debiutinį albumą, daugumai gerbėjų žinomas kaip buvusios muzikinės grupės „Karma“ vokalistas ir dainų autorius Kazimieras Likša savo kelią muzikoje pradėjo 2009 m., kada vos baigęs mokslus buvo pakviestas „apšildyti“ Andriaus Mamontovo „1000 koncertų turo“ koncertus.

Tais pačiais metais Kazimieras įkūrė grupę „Karma“, kuri gyvavo iki 2015 m. „Karma“ išleido mini-albumą „Kitaip“ EP ir du studijinius albumus „Užsimerksiu“ bei „Gyvenimo pradžia“. Grupė „Karma“ surengė keletą turų po Lietuvą, taip pat koncertavo Lenkijoje, Vokietijoje, Šveicarijoje, Airijoje ir Anglijoje. 2013 m. grupė buvo pristatyta „Geriausios metų roko grupės“ titului laimėti „M.A.M.A.“ apdovanojimų ceremonijoje.


Savarankišką karjerą pradėjęs Kazimieras Likša 2017 m. išleido debiutinį solo albumą „Per pusę“ ir geriausių grupės „Karma“ bei savo dainų rinkinį, kurį įrašė kartu su styginių orkestru. Abu albumai buvo pristatyti koncertinėse gastrolėse po Lietuvą. 2018-uosius metus Kazimieras Likša pradėjo triumfuodamas – „MAMA“ apdovanojimuose jis buvo nominuotas „Geriausio metų atlikėjo“ prizui laimėti.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video