VTEK: buvęs Rokiškio rajono meras A. Vagonis ne pagal paskirtį naudojo tarnybinį transportą (9)

Publikuota: 2019-06-12 Kategorija: Politika
VTEK: buvęs Rokiškio rajono meras A. Vagonis ne pagal paskirtį naudojo tarnybinį transportą
Rokiškio Sirena nuotr. / Antanas Vagonis

Šiandien posėdyje Vyriausioji tarnybinės etikos komisija nusprendė, kad buvęs Rokiškio rajono savivaldybės meras A. Vagonis naudojo tarnybinį transportą ne tarnybos reikmėms

Buvęs Rokiškio rajono savivaldybės meras Antanas Vagonis pažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo nuostatas, kai tarnybiniu transportu pasinaudojo ne tarnybinėms reikmėms. Tokį sprendimą vienbalsiai priėmė Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK).

Tyrimo duomenys rodo, kad šių metų vasarį A. Vagonis savivaldybės administracijos darbuotojo vairuojamu tarnybiniu automobiliu vyko į Lietuvos radijo ir televizijos biure vykusį savivaldybių tarybų rinkimų agitacijos filmavimą Kaune. Galimybė dalyvauti visuomeninio transliuotojo filmavime A. Vagonui buvo suteikta kaip rinkimuose dalyvaujančiam kandidatui, o ne kaip Rokiškio rajono savivaldybės merui. Todėl, VTEK vertinimu, minėtoji kelionė į Kauną negali būti vertinama kaip tarnybinė užduotis – šiuo atveju jis turėjo naudotis asmeniniu transportu.

VTEK siūlo Rokiškio rajono savivaldybės merui Ramūnui Godeliauskui inicijuoti savivaldybių patirtų išlaidų, susidariusių dėl neteisėtų A.Vagonio veiksmų pasinaudojus šių savivaldybių darbuotojų vairuojamu tarnybiniu transportu, kompensavimą.

VTEK informacija.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą