Sveikatos apsaugos ministras A. Veryga savaite susitrumpins atostogas (1)

Publikuota: 2020-07-29 Kategorija: Politika
Sveikatos apsaugos ministras A. Veryga savaite susitrumpins atostogas
BNS nuotr. / Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga

Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga savaite susitrumpins atostogas, jų metu kiekvieną penktadienį bus darbe, trečiadienį informavo Prezidentūra.

„A. Veryga informavo prezidentą, kad atsižvelgdamas į besikeičiančią situaciją planuoja sutrumpinti suplanuotas atostogas nuo penkių iki keturių savaičių, taip pat atostogų metu grįžti į darbą kiekvieną penktadienį“, – rašoma pranešime žiniasklaidai po šalies vadovo Gitano Nausėdos ir sveikatos apsaugos ministro pokalbio telefonu.

Kaip teigė A. Verygos patarėja Lina Bušinskaitė, ministras į darbą anksčiau grįš, reaguodamas į „besikeičiančią epidemiologinę situaciją šalyje, didėjantį užsikrėtusiųjų koronavirusu skaičių, e.sveikatos trikdžius, kurie kelia nepatogumų ir atstačius jos veikimą, pavyzdžiui, vaistų išdavimą pagal elektroninius receptus“.

„Darbe jis bus šį ir kitą penktadienį, t. y. liepos 31 dieną ir rugpjūčio 7 dieną, o į darbus pilnai grįš savaite anksčiau, t. y. rugpjūčio 17 dieną“, – sakė L. Bušinskaitė. 

„Atostogų atšaukimo formalumai šiuo metu tvarkomi“, – pridūrė ji.

Anot patarėjos, apie šio ir kito penktadienio ministro darbotvarkes bus informuojama atskirai.

„Jei epidemiologinė situacija dar labiau prastės, gali būti ir daugiau pokyčių dėl ministro A. Verygos atostogų“, – kalbėjo L. Bušinskaitė.

Sveikatos apsaugos ministras atostogų išėjo praėjusį pirmadienį ir planavo atostogauti penkias savaites.

Jį šiuo metu pavaduoja teisingumo ministras Elvinas Jankevičius.

Ateinančias dvi savaites A. Verygą pavaduos švietimo ministras Algirdas Monkevičius.

 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą