Rokiškio rajono tarybos posėdis vyks nuotoliniu būdu (1)

Publikuota: 2020-03-23 Kategorija: Politika
Rokiškio rajono tarybos posėdis vyks nuotoliniu būdu
Rokiškio rajono savivaldybės posėdžių salė

Rokiškio rajono meras Ramūnas Godeliauskas savo Facebook paskyroje paskelbė, jog artimiausias tarybos posėdis vyks nuotoliniu būdu:

„LR Seimas priėmė vietos savivaldos įstatymo pakeitimą, kuriuo numatė galimybę posėdžius organizuoti nuotoliniu būdu ir svarstyti su ekstremalia situacija susijusius klausimus. Savivaldybių asociacija kreipėsi į LR Prezidentą Gitaną Nausėdą ir Seimą su prašymu keisti šią pataisą, nes tokiu atveju nelieka galimybės priimti kitų sprendimų. Įstatymo pataisa jau parengta ir artimiausiu metu, manau, bus priimta. Buvo surengta tiesioginė nuotolinio ryšio konferencija tarp savivaldybių ir keletos ministrų. Vidaus reikalų ministrės Rita Tamašunienės nuomone posėdžiai praėjusią savaitę dar galėjo vykti įprasta tvarka, dažniau darant pertraukas, dezinfekuojant patalpas, paviršius, maksimaliai sumažinant kitų asmenų dalyvavimą posėdyje. Tačiau situacija keičiasi kiekvieną dieną, reikalavimai karantinui griežtinami. Šiuo metu jau draudžiami bet kokie susibūrimai tiek patalpose, tiek viešose erdvėse." - rašė meras.

„Kartu su visa informacija apie esamą situaciją savivaldybės tarybos nariams buvo klausta ar jie jaustųsi saugūs, jei posėdis vyktų įprasta tvarka, kaip ir numatyta ateinančią savaitę.

Daugumos iš atsakiusių tarybos narių nuomone, priimtiniausias variantas – tarybos posėdį vykdyti nuotoliniu būdu, juolab, kad turime duomenų, jog kai kurie tarybos nariai pastarosiomis dienomis galimai betarpiškai bendravo su aktykusiais iš užsienio šalių asmeninis.

Todėl saugumo sumetimais, sumažinus sprendimo projektų kiekį ir suderinus su Vyriausybės atstovu, tarybos posėdis vyks nuotoliniu būdu. Bus svarstomi tik neatidėliotini klausimai.

„Dar kartą prašau Jūsų supratimo ir susitelkimo. Dabar tikrai netinkamas laikas demonstruoti politinę konkurenciją“, - savo Facebook profilyje rašė Rokiškio rajono meras.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą