Rinkimuose į Seimą jau žinomi rajono socialdemokratų ir konservatorių kandidatai (40)

Publikuota: 2020-01-13 Kategorija: Politika
Rinkimuose į Seimą jau žinomi rajono socialdemokratų ir konservatorių kandidatai
Asmeninių archyvų nuotr. / Kandidatai į Seimo narius: Diana Meškauskienė ir Vidmantas Kanopa.

Iki Seimo rinkimų liko nepilni dešimt mėnesių. Rinkėjų laukia naujovės: išplėstos Sėlos vienmandatės apygardos ribos ir pakeistas jos pavadinimas: dabar tai Sėlos rytinė apygarda. Jau žinomi ir socialdemokratų bei konservatorių kandidatai į Seimo narius šioje rinkiminėje apygardoje.

Pirmieji apie tai, kad jie kelia kandidatu verslininką, buvusį rajono merą Vidmantą Kanopą, pranešė rajono socialdemokratai. Neoficialiais duomenimis, iš pradžių svarstyta ir vienmandatėje, ir daugiamandatėje rinkimų apygardoje kandidate kelti Juodupės gimnazijos vadovę Dainorą Mineikienę. Tačiau Kupiškio socialdemokratai kandidatuoti vienmandatėje pasiūlė verslininkui V. Kanopai, todėl buvo nuspręsta kitaip: vienmandatėje Sėlos rytinėje apygardoje kandidatuos V. Kanopa, o D. Mineikienė bus įtraukta į partijos kandidatų sąrašą daugiamandatėje apygardoje. Tai, kad Kupiškio socialdemokratai pasiūlė kandidatą rokiškėnams, nėra stebėtina: Sėlos rytinė rinkiminė apygarda sudaryta iš Rokiškio rajono bei dalies Kupiškio bei Zarasų rajonų teritorijos.
O sausio 8-ąją apie tai, kad kelia savo kandidatą – rajono tarybos narę, istorijos mokytoją Dianą Meškauskienę – paskelbė ir Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų Rokiškio rajono skyrius. „TS-LKD Rokiškio skyrius, siūlydamas Dianos MEŠKAUSKIENĖS kandidatūrą siekia parodyti, kad turi ambicijų ir pajėgumų Seimo rinkimams teikti savo skyriaus kandidatą. Nemanome, kad laikantis TS-LKD įstatų bei pastaraisiais metais partijos veikloje deklaruojamų demokratinių principų, turėtų būti užkirstas kelias skyriaus bendruomenės nariams remti kandidatą iš skyriaus gretų. Tikimės, kad TS-LKD Prezidiumas įvertins susidariusią situaciją ir bus suderintas abiems pusėms priimtinas sprendimas“, – teigiama skyriaus pranešime jo paskyroje socialiniame tinkle Facebook.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video