Ralio metu rajone – perversmas? Arba kodėl zarasiškiai pasisavino mūsų rajono merą? (3)

Publikuota: 2020-08-02 Kategorija: Politika
Ralio metu rajone – perversmas? Arba kodėl zarasiškiai pasisavino mūsų rajono merą?
„Rokiškio Sirenos“ nuotr. / Rajono meras ko tai į save nepanašus...

Samsonas Rally Rokiškis 2020 metu facebooke ėmė sklisti žinia: ralio leidinyje rajono meras Ramūnas Godeliauskas kažkoks, kaip čia mandagiai pasakius, į save nepanašus. Ir žemesnis, ir stambesnis, ir ševeliūra ne tokia vešli. Ir Zarasų savivaldybės meras netgi.  Iš pažiūros, sakytum, kaip du vandens lašai panašus į Zarasų rajono merą Nikolajų Gusevą. Bet parašas po nuotrauka skelbia... Ramūnas Godeliauskas.

Savo facebook paskyroje apie tai paskelbė ir rajono meras Ramūnas Godeliauskas. Panašu, kad jis dėl klaidos nepyksta.

Kaip tokios klaidos atsiranda? Tai tipinė maketavimo klaida. Maketuotojas, kad nereiktų formuoti atskirų parašų po tekstais, paprastai sumaketuoja vieną, o po to jį nukopijuoja bei įklijuoja prie kitos nuotraukos. Ir tiesiog pakeičia tekstinę informaciją. Tai ganėtinai atsakingas momentas. Klaida įvyksta, jei tuo metu maketuotoją kažkas sutrukdo: užkalbina, paskambina ar pan. Jis tiesiog atsitraukia nuo darbo, ir pamiršta, kurioje užduoties vietoje buvo atitrauktas. Jis mano, kad darbą su šiuo objektu pabaigė, ir pereina prie kito puslapio formavimo. Panašu, kad pirma buvo sukurtas prierašas po Ramūno Godeliausko nuotrauka, o paskui jis tiesiog perkeltas prie Nikolajaus Gusevo. Pareigos prieraše buvo pakeistos, beliko pakeisti pavardę, ir tuo metu kažkas atitraukė maketuotojo dėmesį. 

Paprastai maketuotojas tikrina savo darbą: ieško korektūros klaidų, stebi, kad nebūtų „nukąstas“ tekstas ir pan. Tačiau tokią klaidą ne zarasiškiui ir ne rokiškėnui (kurie žino, kaip atrodo jų rajonų merai) pastebėti faktiškai neįmanoma. 

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video