Rajono savivaldybės Ekstremalių situacijų komisijos vadovas: apie dokumentus darbuotojams ir kitas aktualijas (8)

Publikuota: 2020-12-17 Kategorija: Politika
Rajono savivaldybės Ekstremalių situacijų komisijos vadovas: apie dokumentus darbuotojams ir kitas aktualijas
„Rokiškio Sirenos“ nuotr. / Andrius Burnickas.

Artėjant Kalėdoms įvesti griežtesni karantino reikalavimai. Tačiau ir jo metu nemažai rajono gyventojų keliaus į darbą, rūpinsis sergančiaisiais, važiuos prižiūrėti savo nekilnojamojo turto. Kaip pasirūpinti dokumentais, kokia bus kontrolė, „Rokiškio Sirenos“ skaitytojams aiškino rajono savivaldybės Ekstremalių situacijų komisijos vadovas Andrius Burnickas.

Jis neslėpė: iš ribojimų tikimasi panašaus poveikio, kaip praėjusių Velykų švenčių metu. Manoma, kad ribojimo judėjimas pasiteisins. Jis įspėjo gyventojus nebūti „gudresniais už kitus“ ir atidžiai peržiūrėti švenčių planus. Jei kas ketina šv. Kalėdas švęsti kaimo sodybose, planuoja prasmukti į pajūrį ar turi kitų panašių idėjų, pašnekovas patarė nepuoselėti naivių vilčių: pro kontrolės postus prasmukti vargu ar pavyks, nes didmiesčiai, pajūrio gyvenvietės bus kontroliuojamos ypač griežtai. O tiems, kurie yra rezervavę ten vietas ne darbo, o poilsio ir šventimo reikalais, derėtų gerai apgalvoti, ar nevertėtų jų atšaukti.
Tačiau ir mūsų rajone netrūks priemonių, kuriomis bus siekiama užtikrinti karantino reikalavimų laikymąsi.
Tačiau nemažai rajono žmonių judės ir savivaldybės, ir kitų savivaldybių teritorijose su reikalais: važiuos į darbą, rūpinsis nekilnojamuoju turtu. Kaip tinkamai pasirūpinti dokumentais, kad netektų bartis su kelius saugančiais pareigūnais.
A. Burnickas paaiškino, kad specialių blankų darbdavių pažymoms nėra. Jis pataria vykstantiems į darbą turėti vadovo laisva forma parašytą pažymą: kada, kur ir kokiu tikslu dirbantysis vyksta. „Bus žiūrima supratingai, tačiau piktnaudžiauti nederėtų“, – sakė jis.
Tie, kurie turi sodybas ar kitą nekilnojamąjį turtą, turėtų su savimi turėti arba jų nuosavybės dokumentų originalus, ar mobiliajame telefone, planšetėje jų nuotraukas.
Pašnekovas ragino paisyti karantino reikalavimų, saugoti save ir kitus.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video