Pagaliau! Planuoja tvarkyti KKSC stadioną (6)

Publikuota: 2020-02-27 Kategorija: Politika
Pagaliau! Planuoja tvarkyti KKSC stadioną
L. Dūdaitės-Kralikienės nuotr. / KKSC stadiono būklė – pasibaisėtina.

Rajono savivaldybė pagaliau imasi spręsti rajono sportui skaudžią problemą. Ketinama tvarkyti Kūno kultūros ir sporto centro stadioną.

Šis stadionas jau seniai nebeatlaiko jokios kritikos: futbolo aikštė, kurioje žaidžiama daugelis rajono varžybų, yra nestandartinių matmenų. Jei lyja, stadionas tampa jūrų mūšio arena, jei sausa, saulė taip išdegina veją, kad jos faktiškai nebelieka. Nekalbant jau apie tai, kad stadiono danga nelygi ir futbolininkai žaidžia ne futbolą, o „kurmiarausių biliardą“. Nėra kur persirengti nei žaidėjams, nei teisėjams. Bėgimo takų būklė taip pat labai prasta.
Rajono taryboje bus svarstomas klausimas teikti Rokiškio rajono savivaldybės kūno kultūros ir sporto centro projekto „Rokiškio r. kūno kultūros ir sporto centro sporto bazės plėtra“ paraišką Sporto rėmimo fondo finansavimui gauti. Preliminarus projekto biudžetas – daugiau kaip 600 tūkst. Eur.  
Planuojami darbai: prailginti esamą futbolo aikštę, rekonstruoti esamus bėgimo takus, krepšinio ir paplūdimio tinklinio aikšteles; futbolo aikštės galuose bei palei nuosavų namų sklypus įrengti kamuolių gaudykles. Planuojamos dviejų komandų žaidėjams sėdimos dengtos vietos, įrengti informacinį stendą (švieslentę); įrengti žiūrovams 200 vietų lengvų konstrukcijų tribūną, lengvų konstrukcijų modulinį persirengimo patalpų pastatą.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą