Juodupės šaudykla nugriauta (12)

Publikuota: 2019-11-01 Kategorija: Politika
Juodupės šaudykla nugriauta
N. Kralikas / Taip Juodupės šaudykla atrodė dar šią vasarą.

Juodupėje nebeliko pavojingo objekto  – gimnazijos šaudyklos. Kokios ji buvo būklės, „Rokiškio Sirenos“ skaitytojai galėjo įsitikinti reportaže „Pasivaikščiojimas prie Juodupės gimnazijos šaudyklos: čia išties pavojinga“.https://www.rokiskiosirena.lt/naujiena/politika/pasivaikiojimas-prie-juodups-gimnazijos-audyklos-ia-ities-pavojinga-foto Rajono savivaldybė skelbia, kad birželio pabaigoje priimtas rajono tarybos sprendimas griauti šią šaudyklą yra įvykdytas.

Pavojinga vieta

Iš Juodupės šaudyklos seniai buvo likę tik griuvėsiai. Jos sienos ištrupėjusios, vietomis sugriuvusios į tranšėją, vietomis pavojingai pasvirusios. Ir visa tai – gimnazijos kieme. Prie pat krepšinio aikštelės. Nuo kurios griuvėsius skyrė plonytė „stop“ juosta. Tačiau ar tai sulaikytų, pavyzdžiui, moksleivį, bėgantį parsinešti į tranšėją nuriedėjusio kamuolio?

Apie tai, kiek laiko ši šaudykla buvo nenaudojama, liudijo ir tai, kad joje išdygusios obelys jau virto išlakiais medžiais, brandinusiais vaisius.

Rajono taryba sprendimą griauti šaudyklą priėmė birželio pabaigoje.

Atsivėrė vaizdas į upę

„Bendromis savivaldybės vadovų ir specialistų pastangomis griovimai darbai buvo atlikti greitai. Gimnazijos direktorė Dainora Mineikienė, rodydama vietą, kur stovėjo pavojingas pastatas, juokavo, kad vienu šūviu nušauti du zuikiai: neliko pavojingo pastato ir atsivėrė gražus vaizdas į upę“, – rašoma rajono savivaldybės tinklalapyje. Tinklalapyje teigiama,  savivaldybės mero pavaduotojas Tadas Barauskas ir mero patarėjas Vytautas Saulis įvertino atliktus darbus, neabejodami, kad tai ne paskutinis griūvančio pastato likvidavimas Juodupėje. Kitas objektas, ties kuriuo dirba savivaldybės vadovai ir specialistai, yra Juodupės garsiojo bendrabučio –„Pentagono“ – pastato likvidavimas.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą