AB „Rokiškio komunalininkas“ vadovas Vidmantas Maželis įteikė įmonės valdybai prašymą atšaukti jį iš įmonės direktoriaus pareigų (25)

Publikuota: 2021-09-28 Kategorija: Politika
AB „Rokiškio komunalininkas“ vadovas Vidmantas Maželis įteikė įmonės valdybai prašymą atšaukti jį iš įmonės direktoriaus pareigų
Rokiškio Sirena koliažas / AB „Rokiškio komunalininkas“ vadovas Vidmantas Maželis įteikė įmonės valdybai prašymą atšaukti jį iš įmonės direktoriaus pareigų.

Rokiškio rajono meras Ramūnas Godeliauskas savo Facebook paskyroje antradienį pranešė: 
 
„Šiandien AB „Rokiškio komunalininkas“ vadovas Vidmantas Maželis įteikė įmonės valdybai prašymą atšaukti jį iš įmonės direktoriaus pareigų.
 
Gerbiu šį vadovo sprendimą. Po paskyrimo į šias pareigas Vidmantas mane buvo informavęs, jog jo atžvilgiu atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl galimo balsų pirkimo savivaldybės tarybos rinkimuose ir savivaldybės mero rinkimuose antrame ture mano oponento A. V. naudai.
 
Daug kas manęs klausė: kaip galime dirbti kartu, jei žmogus mero rinkimuose palaikė kitą kandidatą ir galimai tai darė dalyvaudamas balsų pirkimo schemoje jo naudai. Esu teisininkas ir gerbiu LR Konstituciją, kurios 31 straipsnyje įtvirtinta nekaltumo prezumpcija: „asmuo laikomas nekaltu, kol jo kaltumas nėra įrodytas įstatymo numatyta tvarka ir pripažintas įsiteisėjusiu teismo nuosprendžiu."
 
Todėl buvome sutarę, jog tuo atveju, jei vadovas bus pripažintas kaltu ir įsiteisės teismo nuosprendis, jis pasitrauks iš pareigų.
V. Maželis nebelaukė kol teismo nuosprendis įsiteisės. Jis laikosi savo žodžio. Dėl to gerbiu šį žmogų.
 
Nežiūrint į tai, kuo pasibaigs teisminis procesas, šiandien galime konstatuoti faktą, jog vadovaujant V. Maželiui AB „Rokiškio komunalininkas“ prikeltas iš didžiulių nuostolių į pelningą įmonę.
 
Dėl to galime grįžti prie dviejų savivaldybės kontroliuojamų įmonių AB „Rokiškio komunalininkas“ ir AB "Rokiškio butų ūkis“ sujungimo proceso.
 
Galiu atsakingai pasakyti, kad nėra ir niekada nebuvo jokių minčių apie AB „Rokiškio komunalininkas“ privatizavimą. Šias abi įmones ateityje matau kaip vieną, savivaldybės viešosiomis erdvėmis, atliekų surinkimu, daugiabučių namų priežiūra ir renovacija besirūpinančią pelningą savivaldybės kontroliuojamą įmonę“.
 
Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video