Ryškesnių permainų dar teks palaukti, tačiau skėtis pravers vis rečiau (0)

Publikuota: 2019-07-11 Kategorija: Orai
Ryškesnių permainų dar teks palaukti, tačiau skėtis pravers vis rečiau
Rokiškio Sirena nuotr. /

Ciklonai pamažu tolsta nuo Lietuvos, tačiau mūsų orus ir šiandien, ir artimiausiomis dienomis vis dar lems žemesnio slėgio laukas.

Šiandien Lietuvoje bus debesuota su pragiedruliais. Vėjas pūs iš šiaurės vakarų, vakarų, 7–12 m/s. Ir vėl daug kur numatomi trumpi lietūs, tačiau palis labai nevienodai. Vakariniuose rajonuose lietaus tikimybė gerokai mažesnė: Žemaitijoje trumpai palis tik vietomis, o arčiau jūros ir visai nelis. Rytinėje šalies pusėje trumpo lietaus sulauks daugelis vietovių, tačiau intensyvesnis lietus tikėtinas tik šiaurės rytiniuose rajonuose. Popietinėmis valandomis čia kai kur griaudės perkūnija. Aukščiausia temperatūra šiandien sieks 18–23 laipsnius šilumos.

Penktadienio naktį šalyje išliks debesuota su pragiedruliais. Šiaurės rytinėje respublikos pusėje trumpai palis. Vėjas pūs iš šiaurės vakarų, šiaurės, nestiprus. Oras naktį atvės iki 8–13 laipsnių.

Penktadienio dieną Lietuvoje saulė tebežvilgčios pro debesų properšas. Trumpas lietus dar tikėtinas daugelyje rajonų, tačiau intensyviau lyti turėtų tik pietrytinėje šalies dalyje. Po pietų kur ne kur gali pagrūmoti pavienės perkūnijos. Vėjas tebepūs iš šiaurės vakarų, šiaurės, bus vidutinio stiprumo. Šiluma išliks panaši – apie 17–22 laipsnius.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą