Į Lietuvą atplūs pokyčiai – griaudės perkūnija, siautės stiprus vėjas (0)

Publikuota: 2019-09-11 Kategorija: Orai
Į Lietuvą atplūs pokyčiai – griaudės perkūnija, siautės stiprus vėjas
Rokiškio Sirena nuotr. / Į Lietuvą atplūs pokyčiai – griaudės perkūnija, siautės stiprus vėjas

Trečiadienį Vakarų Lietuvoje orus lems aktyvus ciklonas keliaujantis per Baltijos jūrą. Klaipėdos ir Telšių apskrityse dangumi plauks tankūs debesys, tarpais palis, kai kur gali griaudėti pavienės perkūnijos.

Ryto valandomis pūs gūsingas pietvakarių vėjas, jis ims rimti popietę, o vakarėjant mažės ir lietaus intensyvumas.

Tuo tarpu rytiniuose ir pietiniuose šalies regionuose karaliaus anticiklonas, kuris džiugins sausais ir gana saulėtais orais. Vėjas bus stiprokas, ypač popietę, bet ne toks gūsingas kaip Žemaitijoje.

Temperatūra šią dieną irgi kontrastinga – Suvalkijoje ir Dzūkijoje oras šils iki 22-24 laipsnių. Aukštaitijoje ir didesnėje Žemaitijos dalyje termometrai rodys 20-22 laipsnius šilumos. Pajūryje, Kretingos, Skuodo, Plungės bei Mažeikių rajonuose teks tenkintis vos 16-19 laipsnių šiluma.

Ketvirtadienis numatomas kiek ramesnis ir vis dar šiltas. Naktį lietus mažai tikėtinas, dieną palynos negausiai ir tik vietomis. Apysmarkis vėjas pūs iš pietvakarių, vakarų. Temperatūra naktį pažemės iki 10–15, pajūryje svyruos apie 17 laipsnių. Dieną pro debesis nardanti saulė spės palepinti 19–24 laipsnių šiluma.

Nuo penktadienio orai primins rudenį.


Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video